1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

skoda felicia 1.3 mpi 2001

Discuție în 'Modele clasice' creată de adi 13, 30 Mar 2013.

1. adi 13 1st Gear Member

Locație:
    oradea
    Buna, tuturor am si eu o skoda felicia 1.3 mpi din 2001, si nu stiu daca are filtru de polen, si unde se afla.Sub torpedou am verificat. Va multumesc pentru ajutor:shrug:

2. adi 13 1st Gear Member

Locație:
    oradea
    sonda lambda

Buna ziua! AM SI EU O SKODA FELICIA 1.3 DIN 2001 , AM PUS RECENT TESTERUL PE EA , PT CA AM AVUT CONSUM MARE, SI AM AFLAT CA ESTE SONDA DEFECTA ,IMI POATE SPUNE CINEVA UNDE GASESC PIESE IEFTINE CA AM INTELES CA UNA ORIGINALA ESTE PE LA 750, PE NET AM GASIT SI CU 250 DAR NU STIU DACA SE POTRIVESTE. MULTUMESC PT AJUTOR

3. Minitehnicus 2nd Gear Member

Locație:
    Brasov
    bine ai venit

buna,
    se pare ca nu are lumea modelul pe care il ai tu - si atunci ori schimbi masina, ori incerci si pe forumurile alternative briskoda parca punct net si pe skodatoys poate ai mai mult succes pe acolo si viteza mai mare de reactie...:jester:

Ultima editare: 10 Oct 2014

Distribuie pagina asta