1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Skoda Fabia 6y (Broasca)

Discuție în 'Skoda mea' creată de RobertRFG, 17 Feb 2018.

  1. RobertRFG 1st Gear Member

    Înscris:
    17 Feb 2018
    Mesaje:
    1
    Ma numesc Brochi sau Broasca si sunt nascuta in 2001.Ce sa va zic mai departe,decat ca inima mea este cam micuta de 1.4 8v 68 de cai frumosi.Din fabrica am fost dotata cu AC,geamuri electrice fata,servodirectie asistata,ABS,jante pe 14 si un amarat de player cu caseta.Desigur al meu propietar si-a facut mila de mine si mi-a facut cadou un player sony si alte difuozare mai puternice ca de vorba aia sa bubuie muzicaaaaaaaaaa.Ce sa va mai zic despre mineeee..iarna am bocanci de iarna si jante de tabla si vara am opinci si jante de aliaj pe 14.De curand am primit si eu o folie sa nu ma mai bata soarele atat de tare ca prea ma incingeam.Hai de sa punem si niste poze si vom mai vorbi pe parcurs despre ce va mai urma

    ....
     
    ugabrielu apreciază asta.

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare