1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Sfat achizitie ATV

Discuție în 'Off-topic' creată de victort89, 5 Iul 2018.

1. victort89

victort89 1st Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Salutare! Sunt un novice in cautarea primului ATV si ma tenteaza un Linhai. Am incercat pe mai multe forumuri auto si moto sa intreb sa vad ce parere are lumea de linhai si daca merita. Am gasit pe un site pe la 5000 eur ce ma intereseaza pe mine. M-ar ajuta niste pareri daca se pricepe cineva la ATV-uri pe aici. Poate imi spuneti si mie daca s-ar merita preturile astea pentru un atv sau daca arunc cu banii https://www. atvrom.ro/atv/linhai

Multumesc anticipat!

Ultima editare de un moderator: 5 Iul 2018
  2. Cristian O

Cristian O 1st Gear Member

Salut ,

Am avut CF Moto 500 care este net superior ,pret achizitie 6000 euro .
    A vazut multe inclusiv rostogolire pe un deal abrupt vreo 150 m...am schimbat carenele doar .

3 ani zero investitie pe partea mecanica/electrica .
    Faci un efort financiar dar stai linistit plus ca are 2 locuri servo si putere mult mai mare !

Cauta-i pe cei de la BexMotors

3. victort89

victort89 1st Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Multumesc pentru sfat!

Distribuie pagina asta