1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Se inchide singura

Discuție în 'Skoda Fabia' creată de RAlin, 28 Noi 2013.

1. RAlin 1st Gear Member

Locație:
    Mangalia, Romania
    Salut sunt nou pe aici si am o problema am o skoda fabia 2002 1.4 16v in timpul mersului sau dupa ce ma dau jos din masina si inchid usa se inchid toate usile fara sa apas pe cheie daca nu sunt atent pot sa o inchui in masina

2. T. Carmen Skoda Expert

Lipitura rece pe placa electronica a broastei.

3. patratzel1988

patratzel1988 Silver Member

Locație:
    Focsani
    Problema calculator confort !!!!

4. alexdorutzu 1st Gear Member

Am si eu o problema cu inchiderea centralizata, cand cobor se inchide sau cand merg cu masina la denivelari se blocheaza usile si se deblocheaza singure mai putin cea de la sofer care ramane deblocata. Am mai discutat cu cineva in domeniu si mi-a spus ca este broasca de la usa soferului defecta si de asta face asa. Ma poate ajuta cineva cum as putea sa remediez aceasta problema?

Ultima editare: 27 Dec 2013
  5. al bundy

al bundy Platinum Member

Locație:
    Bucuresti

Distribuie pagina asta