1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Salutare

Discuție în 'Skoda mea' creată de conasu, 5 Apr 2013.

  1. conasu 1st Gear Member

    Înscris:
    5 Apr 2013
    Mesaje:
    1
    Salutare tuturor,

    Mi-a trebuit ceva timp dar pana la urma de azi am devenit membru. Am o Skoda Octavia 2 din 2005, mi-am adus-o singur din Germania, Leipzig, dupa multe dezamagiri de a gasi o masina buna la un pret decent..

    Numai bine.
     
  2. coniss

    coniss 1st Gear Member

    Înscris:
    7 Noi 2012
    Mesaje:
    6
    Locație:
    Ploiesti
    Pics

    Salutare,

    Imi poate spune vreun careva dintre voi daca exista aici pe forum vreo pisibilitate de postare a masinii noastre..?

    Multumesc.
     
  3. al bundy

    al bundy Skoda Expert

    Înscris:
    28 Aug 2010
    Mesaje:
    1.630
    Locație:
    Bucuresti
    SEctiunea JURNAL DE BORD nu ai gasit-o ?
     
  4. coniss

    coniss 1st Gear Member

    Înscris:
    7 Noi 2012
    Mesaje:
    6
    Locație:
    Ploiesti
    Acum am gasit-o... Sorry... Eu ma refream daca exista vreun topic sau vreo sesiune unde membri isi posteaza imagini cu propiile masini.. Sunt interesat de cum au reusit unii dintre noi sa faca mici (sau mari dupa caz) modificari de tunning interior sau exterior.:search:
    De exemplu am vazut o groaza de piese de tunning pe superskoda din cehia, si am vrut sa daca exista si prin Romania cineva care si-a procurat direct sau prin terti piese de la ei.:busted_cop:

    Multumesc.
     
  5. Doragon

    Doragon Skoda Expert

    Înscris:
    21 Iul 2009
    Mesaje:
    1.334
    Locație:
    bucuresti
    Aici, la masina mea, fiecare are poze cu propria masina in topicul de prezentare.
    Mai este un topic la "discutii generale->Poze cu masinile userilor" dar acolo nu prea s-a mai postat de ceva vreme.
     
  6. coniss

    coniss 1st Gear Member

    Înscris:
    7 Noi 2012
    Mesaje:
    6
    Locație:
    Ploiesti
    Ai drepate, am gasit acolo topicul respectiv, si am postat cateva imagini.
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare