1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Recunoasteti zona/traseul ?

Discuție în 'Intalniri / Evenimente' creată de blue_eyed, 23 Iul 2010.

1. blue_eyed

blue_eyed 3rd Gear Member

Mi-as fi dorit un thread unde fiecare sa puna o poza cu o imagine dintr-o zona/traseu prin care a trecut......ceilalti sa-l recunoasca, iar cine nimereste, sa puna alta, cu altceva......
    Asa ... mai vedem si noi, care pe unde a umblat in frumoasa noastra tarisoara

deci.... recunoaste cineva ?

Fișiere atașate:

2. deraiatu

deraiatu 2nd Gear Member

Locație:
    Brasov
    Transalpina?:idea:

3. blue_eyed

:(
    asa repede...... !

corect, asa cum am promis, am urcat acolo, poze si detalii mai multe incurand
    acum..... asteptam poza de la tine
    :)

4. deraiatu

deraiatu 2nd Gear Member

Locație:
    Brasov
    super tare nu am fost nici o data acolo insa am auzit ca e foarte frumos doar drumul lasa de dorit

5. blue_eyed

nu-i chiar asa de rau, exista portiuni in momentul de fata care insumate nu cred ca depasesc 15-20km lipsite de asfalt, insa este pietruit si daca nu ai norocul ca, cu o zi inainte sa ploua, si sa treaca camioanele de lucreaza la drum, poti sa mergi linistit
    cu putina grija, si cu dorinta de a vedea ceva cu adevarat inedit.... merita din plin !

Ultima editare: 23 Iul 2010
  6. deraiatu

deraiatu 2nd Gear Member

Locație:
    Brasov
    ok sper ca in viitorul apropiat sa ajung si eu pe acele meleaguri,de poza din pacate nu am nimic deoarece m-i s-a bulit hardul si am pierdut tot ce aveam pe el:wacko: asadar pases catre alt coleg :)

7. ancuta

ancuta 4th Gear Member

Locație:
    Botosani
    recunoaste cineva locul respectiv??:)

Uploaded with ImageShack.us

8. Tetel 5th Gear Member

Locație:
    Busteni
    Asa ceva exista in Brasov si se numeste Parc Aventura insa imaginea pusa de tine trebuie sa fie pe undeva prin Moldova, ma apropii nu?

9. ancuta

ancuta 4th Gear Member

Locație:
    Botosani
    exact Parcul Aventura din Brasov, ma asteptam la tine Tetel sa raspunzi:), urmezi tu sa atasezi o poza,nu?;)

10. Tetel 5th Gear Member

Locație:
    Busteni
    Eeeesteee, de unde ai poza? Sau chiar tu l-ai vizitat si nu ai spus nimic, poza o incarc maine, acum tre; sa ma duc la un sprit cu BlackD, sic, e-n vizita la munte. Pentru ca am ghicit asa repede nu primesc si un bonus?

Ultima editare: 23 Oct 2010
  11. Tetel 5th Gear Member

Locație:
    Busteni
    Ia sa va vad eu acum cat de abili sunteti, daca nu va descurcati revin cu detalii.

12. pritulescu

pritulescu 5th Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Mai bine intreaba cum il cheama pe caine caci am mai multe sanse sa ghicesc.:idea:

13. ancuta

ancuta 4th Gear Member

Locație:
    Botosani
    tetel am fost in parcul aventura, dar cum se vede si din poza in anul 2008, tare mult am fi vrut sa mai mergem odata anul asta sa facem si ultimul nivel dar nu am reusit, poate la vara urmatoare, si poza ta probabil este undeva unde locuieste un caine mare...ma apropii??:):p, fiind brazi in spate probabil e zona de munte, tu locuiesti la munte deci...e casa ta si cainele tau:idea:

14. Tetel 5th Gear Member

Locație:
    Busteni
    Eeeeh ce bine ar fi fost sa fie casa mea, din nefericire stau la bloc, intr-adevar este la munte si va mai dau un indiciu pretios, se ajunge din Busteni si este cabana, ghici ciuperca ce-i? ... si cainele este ciobanesc caucazian, imens si superb.
    PS Am un prieten care lucreaza la Parc Aventura, asa ca poate facem ceva la vara;).

Ultima editare: 27 Oct 2010
  15. ancuta

ancuta 4th Gear Member

Locație:
    Botosani
    eu nu cred ca voi ghici vreodata, am sa mai incerc oricum:) si trece/ne si pe noi pe lista cu parcul aventura;)

16. Tetel 5th Gear Member

Locație:
    Busteni
    Hai, haaaaaaai, mai incearca, daca tot veniti pana la parc dam o fuga si pana la cabana cu pricina sa testam un MBS (mamaliguta cu branza si smantana).

17. ancuta

ancuta 4th Gear Member

Locație:
    Botosani
    se pare ca nu voi ghici niciodata, nu stiu zona, la inceput dupa catel ma gindeam ca o fi sus pe munte la cabana babele, apoi am vazut brazii...acolo nu sunt, acu nu mai stiu nimic, dar pt. MBS abia astept sa mergem pina la locatia respectiva;)

am gasit-o!!!e Cabana Diham??(Phoenix) traiasca google:)

Ultima editare de un moderator: 2 Noi 2010
  18. Tetel 5th Gear Member

Locație:
    Busteni
    Oleeee, nu are importanta cum ai gasit-o dar ai nimerit-o, urmeaza sa ne uimesti din nou cu o poza, felicitaaaari!
    PS Se pare ca incepem un joc de pase, chiar nu doreste nimeni in afara de noi doi sa-si dea cu parerea, sa ne uimeasca cu o poza? Ce uuuuameni.....

19. ancuta

ancuta 4th Gear Member

Locație:
    Botosani
    probabil vor veni si altii cu idei si cu ghicitul pozelor, eu urmez deci...

20. cgadalean

cgadalean Skoda Expert

Locație:
    Cluj-Napoca
    Vin si eu cu o poza...

Ultima editare: 2 Noi 2010

Distribuie pagina asta