1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

R.I.P. Capitanul

Discuție în 'Intalniri / Evenimente' creată de Capitanul, 7 Aug 2010.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. Capitanul 1st Gear Member

    Înscris:
    8 Iun 2009
    Mesaje:
    5
    Locație:
    Bucuresti
    JurasikMan,am vazut k vb mult cu tine capitanul...eu sunt prietena lui...din pacate,ciprian a murit acum 2 saptamani...trebuia sa venim si noi la intalnirea de care vorbeati..masinuta lui e singura acum...un accident groaznic mi l a luat..D zeu sa l odihneasca in pace...stiu cat de mult statea pe forumul asta,d asta ti am scris..
     
  2. patratzel1988

    patratzel1988 Silver Member

    Înscris:
    21 Feb 2009
    Mesaje:
    439
    Locație:
    Focsani
    Poftim ???? Ce e cu capitanul?? SPER CA ESTE O GLUMA EXTREM DE PROASTA !!!
     
  3. Black Daniel Guest

    Nu pot sa cred ... Daca e adevarat (tot nu-mi vine sa cred !!!), Dumnezeu sa-l odihneasca !!!
    Am vorbit si eu cu Capitanul cu vreo luna-doua in urma ... el mi-a trimis un PM cu nr. lui de telefon ... se oferea sa imi faca un serviciu de care eu aveam nevoie, adica sa-mi aduca piesele pentru revizie din Bucuresti ...
    Dumnezeu sa-l ierte !!! Era teleormanean de-al meu, din Turnu Magurele.
     
  4. cgadalean

    cgadalean Skoda Expert

    Înscris:
    7 Ian 2009
    Mesaje:
    1.216
    Locație:
    Cluj-Napoca
    Dumnezeu sa-l odihneasca in pace. Stim ca s-a dus intr-un loc mai bun lipsit de probleme...

    D-soara te rugam pe aceasta cale, desi stim ca iti va fi greu, sa ne dai mai multe detalii cu privire la nefericitul incident.
     
  5. sorinenciu 2nd Gear Member

    Înscris:
    4 Iun 2010
    Mesaje:
    31
    Locație:
    Bucuresti
    Dumnezeu sa-l odihneasca! Condoleante familiei!

    Accidente, boala...deces. Momente tragice, care ar trebuii sa ne dea de gandit, viata-i trecatoare si nenorocirea poate veni oricand, pe neasteptate.

    Oare de ce nu putem sa fim mai buni, mai toleranti, mai atenti la raul pe care-l putem genera, noua sau celor din jur!
     
  6. Ionut_SIG

    Ionut_SIG Silver Member

    Înscris:
    10 Noi 2008
    Mesaje:
    326
    Locație:
    Bacau
    Ce pacat
    Sa ne fereasca Dumnezeu de asa evenimente
    Dumnezeu sa-l odihneasca.
    Pentru prietena Capitanului, multumim din suflet ca neai anuntat, ma rog ca bunul Dumnezeu sa-ti dea putere sa treci usor peste acest tragic eveniment
    Condoleante.
     
  7. JurasikMan

    JurasikMan Skoda Expert

    Înscris:
    21 Sep 2009
    Mesaje:
    1.843
    Locație:
    Brasov
    Acum am vazut postul si ... nu am cuvinte .
    Imi pare extrem de rau . Am vazut ca lipsea de pe forum de ceva vreme insa m-am gandit ca o fi plecat in vreun concediu . Am vorbit mult cu el la telefon si ,desi nu ne-am intalnit fata in fata, consider ca eram prieteni . In asemenea situatii cuvintele sunt inutile si lipsite de consistenta.
    Condoleante pentru Ciprian .
    Sper sa te tii bine data fiind situatia si sa reusesti sa treci peste aceasta nenorocire .
     
  8. AndreiHTX

    AndreiHTX Platinum Member

    Înscris:
    12 Oct 2009
    Mesaje:
    851
    Locație:
    Bucuresti
    Nu imi vine sa cred...si eu la fel credeam ca e in vreun concediu ceva de nu a mai dat pe la noi..din pacate nu va mai da niciodata...sincere condoleante...iar dvs daca aveti vreodata probleme si aveti nevoie de ceva apelati la noi poate putem sa va ajutam..macar cu o vorba buna...:(
     
  9. Juliano

    Juliano 2nd Gear Member

    Înscris:
    22 Noi 2009
    Mesaje:
    58
    Nu pot sa spun decat condoleantele mele sincere. Chiar daca nu il cunosc, totusi, prin acest forum incepi sa cunosti oameni, sa te inveti cu ei, sa comunici, sa glumesti, sa spui ce ai pe suflet.
    Viata, de cand venim si pana plecam, este un lucru ciudat.
    Fii tare si gandeste-te ca este intrun loc mult mai bun.
    Condoleante.
     
  10. ancuta

    ancuta 4th Gear Member

    Înscris:
    18 Feb 2008
    Mesaje:
    114
    Locație:
    Botosani
    Condoleante, multe,multe...chiar, cind auzi asa ceva te lasa..rece, nu stiu, imi pare nespus de rau...nu am cuvinte, putere multa tie, la familie...cu toate ca nu l/am cunoscut, doar prin intermediul acestui forum suntem mai apropiati, ca o familie...
     
  11. lucian.1950

    lucian.1950 Gold Member

    Înscris:
    18 Noi 2009
    Mesaje:
    740
    Locație:
    Bucuresti
    Condoleante, sa-i fie tarina usoara!
     
  12. ladislau 2nd Gear Member

    Înscris:
    29 Ian 2010
    Mesaje:
    58
    Locație:
    Brasov
    Nu sunt nici trei saptamani decand Capitanul mi-a raspuns printr-un post pe aria de vanzari ,si imi spunea ca ne-am intersectat prin Brasov,si ca mi-a vazut masina doar o fractiune de secunda...dar deajuns cat sa ma recunoasca...
    Odihneste-te te in pace !
    Alte cuvinte sunt de prisos.
     
  13. cristeamandrei

    cristeamandrei Silver Member

    Înscris:
    23 Noi 2008
    Mesaje:
    370
    Locație:
    Bucuresti
    Condoleante

    Din pacate nu l-am cunoscut pe Capitanul dar fiind unul dintre noi inseamna ca facea parte din familia noastra, acum va face parte din sufletele noastre, e greu sa auzi astfel de vesti, iar cuvintele sunt de prisos.
    Dumnezeu sa-l odihneasca.
     
  14. dragos_extasy

    dragos_extasy Bronze Member

    Înscris:
    30 Oct 2009
    Mesaje:
    242
    Locație:
    focsani
    Dumnezeu sa-l odihneasca.....e nasol sa pierz pe cineva drag.am trecut si eu prin asta
     
  15. Tetel 5th Gear Member

    Înscris:
    29 Apr 2009
    Mesaje:
    124
    Locație:
    Busteni
    S-a discutat la intalnirea de vara despre acest tragic eveniment, abia acum il citesc si eu si normal ca este f greu de crezut asa ceva, condoleante!
     
    Ultima editare de un moderator: 17 Aug 2010
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare