1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

probleme instalatie spalare faruri

Discuție în 'Skoda Superb' creată de bchi, 23 Aug 2015.

1. bchi 1st Gear Member

2. mbgd

mbgd Gold Member

Locație:
    bucuresti
    si cum ai vrea sa vezi daca functioneaza?

3. lucian.1950

lucian.1950 Gold Member

Locație:
    Bucuresti
    Ce intelegi tu prin ,,toate conditiile sint indeplinite" ?!

4. Vlad Oprea

Vlad Oprea 1st Gear Member

Salut Colegi , revenind la problema cu spalatoarele pentru faruri , tin sa anunt ca am achizitionat o skoda superb 2,0 TDI 2006 , toate bune si frumoase pana cand observ ca spalatoarele nu functioneaza , prima interventie a fost sa schimb pompa care bineinteles era arsa , nu a fost de acolo , am schimbat cilindri cu tot cu sprituitoare +toata instalatia de apa +releele de incarcare , acum cilindri ies afara dar nu iese apa , ma poate ajuta si pe mine cineva cu un sfat, cineva ar fi zis ca se poate ca presiune sa fie data mica din calculatorul masinii , Va multumesc !

5. al bundy

al bundy Platinum Member

Locație:
    Bucuresti
    E pompa pe duca.

6. al bundy

al bundy Platinum Member

Locație:
    Bucuresti
    sau duzele de la cilindri infundati.

7. Vlad Oprea

După cum am specificat mai sus instalația este schimbată Complet, totul este pus nou , nu pot sa cred ce ar putea fi , furtunele date jos curățate, si acei cilindri vin cu tot cu sprituitoare

8. Vlad Oprea

in incercarea de a rezolva problema , am pus pompa pe direct si a inceput sa stropeasca , asta ar putea fi din calculatorul masinii ?

Distribuie pagina asta