1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Probleme AC/Climatronic

Discuție în 'Skoda Yeti' creată de Sorin Ciocan, 3 Iun 2019.

1. Sorin Ciocan 1st Gear Member

Salutare, sunt nou pe grup..am mai avut o skoda Fabia inainte de acest Yeti deci raman fan Skoda.
    La yeti am descoperit ca nu prea merge Clima..de fapt AC..am mers la un Atelier auto, si am verificat Lichidul de racire si am pus si pe tester...Toate bune si frumoase doar ca tot nu baga rece...pe tester pare ca ar baga curent compresorul dar ceva nu baga aer rece....verificat pe un alt tester apare ca este o eroare la Clima dar scrie eroare necunoscuta. A mai patit cineva asa ceva?

Fișiere atașate:

2. Ingolstadt85

Ingolstadt85 5th Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Asta se intampla cand folosim interfete de 2 lei.

3. Sorin Ciocan 1st Gear Member

Ingolstadt85..asta e cu o interfata de la un tester ieftin, stiu..dar am fost si la un atelier si tot nu au stiut ce sa faca...

4. Little Big

Little Big Moderator

Locație:
    Bucharest
    Putini folosesc ceva original la care platesc si licenta.

5. Ingolstadt85

Ingolstadt85 5th Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    La atelier crezi ca sunt in general profesionisti ?

Distribuie pagina asta