1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

problema servo

Discuție în 'Skoda Fabia' creată de flo06, 14 Apr 2008.

Taguri:
  1. rflorin_72

rflorin_72 3rd Gear Member

Locație:
    Calarasi
    Pune un tester pe ea si vezi ce cod de eroare a fost generat , poate nu este pompa , poate fi vreun senzor , de pe caseta de directie sau cel de la volan.

2. iulianp

iulianp 6th Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    @rflorin_72
    Testerul e binevenit dar la koyo nu se strică senzorul (este magnetic).

3. Attila Zsiga 1st Gear Member

astazi am scos din lichid acum nivelul e intre min.si max. Am inteles ca culoarea lichidului e verde dar asta ce am scos e maro inchis.

4. iulianp

iulianp 6th Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Al tău a fost roșu dar s-a închis la culoare cu timpul. Pentru schimb găsești verde în comerț.

5. Attila Zsiga 1st Gear Member

Bine mrs.

Distribuie pagina asta