1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Problema deschidere usa combustibil

Discuție în 'Skoda Superb' creată de racataian, 7 Noi 2017.

1. racataian 1st Gear Member

Salut,
    am in ultima vreme probleme cu deschiderea usii de la busonul rezervorului. M-am aflat in situatia penibila de a sta 10min la pompa fara sa pot alimenta. Intr-un final am apelat la metoda "ciobaneasca" de a da niste pumni in zona inchiderii centralizate a suitei de la rezervor si am reusit sa o deblochez. Stie cineva o metoda rapida de a debloca usa in caz ca mai patesc in viitorul apropiat? In cele din urma o sa merg sa imi schimbe motorasul de la centralizata dar acum nu am timp. Cat de complicat e de schimbat stie cineva?
    Merci!

2. T. Carmen Skoda Expert

3. racataian 1st Gear Member

Merci fain!

Distribuie pagina asta