1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Mufa AUX

Discuție în 'Skoda Octavia II' creată de Dragoş269, 25 Oct 2018.

1. Dragoş269 1st Gear Member

Salut , imi puteti spune unde pot gasi AUX ? Am citit prin mai multe comentarii si spuneau ca este in cotiera insa nu am vazut nimic. Skoda octavia 2 2006

2. JurasikMan

JurasikMan Skoda Expert

Locație:
    Brasov
    Nu ai . Este o dotare optionala. Daca playerul are iesire de auxiliar , poti cumpara tu un cablu si montezi o mufa undeva . In cotiera e nasol. Cand conectezi ceva trebuie sa stai cu cotiera deschisa. Este mai practic pe unul dintre butoanele " goale " pe care le ai pe consola centrala .

Florin Andrei apreciază asta.
  3. Marian Olaru

Marian Olaru Junior Member

Salutare colegi acest mp3. Are aux. ?
    Am cumpărat un cablu cu o mufa care a intrat în spate la el dar nu stiu sa dau pe aux. Stie cineva? RNS300.jpg

4. efa982

efa982 Silver Member

Locație:
    bucharest
    Ce-i asta? Ce marca e? Alibaba? :)

5. World_of_cars_romania

World_of_cars_romania 1st Gear Member

Locație:
    Satu mare
    Bună seara sunt nou pe forum și am o skoda octavia 2 2.0tdi 140cp din 2007 și nu știu cum să folosesc auxiliarul (în meniul mașini îmi arată aux on dar când bag cablul aux în telefon nu merge )

6. lucian_honda 1st Gear Member

NU CITA ultimul mesaj!
    Salut, ai rezolvat-o ?

Ultima editare de un moderator: 12 Ian 2019
  7. Rs/black 1st Gear Member

La fel am și eu această problema.

8. Ionut02

Ionut02 1st Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Salutare, detin o skoda octavia 2 vrs 2009, echipata cu radio swing, cu aux in cotiera. In media nu am activat AUX, cum pot face asta? Am gasit chiar si BT-AUDIO in setari, insa AUX tot nu-i dau de cap. (BT-AUDIO nu merge pentru ca nu am modul sub scaun).

9. Nicu DICA 1st Gear Member

Salutare!

Este foarte simpla si utila, folosirea functiei AUX IN

sau

Cred ca Octavia 2, produse dupa anul 2007, toate au acea mufa in cotiera.
    Cele bune!

Distribuie pagina asta