1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Motorina normala sau BluDiesel

Discuție în 'Skoda Octavia III' creată de AndreiP, 9 Ian 2019.

1. AndreiP 1st Gear Member

Locație:
    Oradea/Pordenone
    Buna seara, sunt proaspatul posesor a unei Skoda Octavi III 1.6 tdi-110 cv, am o nelamurire, fiind euro6 trebuie sa alimentez cu motorina normala sau aceea mai scumpa? mentionez ca locuiesc in Italia..nu ca ar fi neaparat mai buna motorina aici.. Multumesc anticipat si imi cer scuze daca nu am postat unde trebuia

2. efa982

efa982 Bronze Member

Locație:
    bucharest
    Salut. Informatia asta ar trebui sa fie trecuta in manualul de utilizare al masinii sau pe clapeta de la rezervor. Parerea mea e sa bagi motorina normala.

3. AndreiP 1st Gear Member

Locație:
    Oradea/Pordenone
    Mersi de raspuns, pe clapeta nu scrie ce sa pun..doar ca nu e voie bio diesel, iar in manual nici atat[​IMG]

Fișiere atașate:

Distribuie pagina asta