1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Membrii ClubSkoda Targu Mures

Discuție în 'Intalniri / Evenimente' creată de Isty, 19 Oct 2009.

1. Isty

Isty 1st Gear Member

Locație:
    Tg- Mures
    Salut all ! E deja timpul de o intilnire .

2. Tanky

Tanky Cont inchis la cerere

da da bine zis Isty chiar a venit momentul sa facem acest pas si sa ne intalnim si noi ca deja vad ca ne-am cam adunat pe forum,nu foarte multi da de inceput e bine.Oricum eu cred ca pana va fi acea intalnire va mai dura pentru ca lumea intra cam rar pe forum,nu prea este activitate si va trebui asteptat cam mult pana ce vede lumea data,ora si locul unde sa ne intalnim.

3. ovidel

ovidel 3rd Gear Member

Locație:
    Tarnaveni
    Da sa fie vad acum ca suntem mai multi haideti sa stabilim o zi si ora si ne intalnim facem fiecare un favor acest CLUB sau FORUM incercam din rasputeri. Baieti ori luna aceasta ori luna viitoare intr-un weekend in parcarea de la Auchan eu zc. ca este cel mai potrivit, ptr. ca este spatiu suficient si restul care toti il stiu. Asadar ma alatur ca intotdeauna la asa ceva si fac orice sa facem sa organizam ceva si noi ca abia astept. Haideti sa stabilim o data sa ne uitam in grafice sau in agende si sa gasim ziua potrivita:meeting:

4. hpeduard 1st Gear Member

Salut

Sunt Edi din Sighisoara as veni si eu la intalnire. Dati un semn adresa mail hpeduard@yahoo.com

Mersi

Buna Baieti si Fete

Gata am hotarat hai sa ne intalnim in data de 30.01.2010 e ultima Sanbata din Ianuarie la TG Mures in parcare la Real iar acola stabilim unde mergen la o cafea suc sau bere sa discutam un pic despre masinile nostre si despre club. Sunt sigur ca nu o sa avem nici un sprijin de la nimeni, asa ca facem noi tot. Dealerul Skoda Tg Mures nu cred ca ne ajuta intr-un fel.
    Spargem gheata si ne intalnim cine vrea sa imi scrie pe adresa de mail hpeduard@yahoo.com sper sa fie o intalnire reusita.

Ora 10:00 Parcare Real Tg Mures

O zi buna si astept reactiile voastre

Da Pippo asa e hai sa ne vedem citeste data si locul intalnirii si scrie-mi pe mail.

Te rog sa citesti regulamentul. Suntem pe un forum, nu pe chat.

Ultima editare de un moderator: 14 Ian 2010
  5. Isty

Isty 1st Gear Member

Locație:
    Tg- Mures
    Intilnire !

Eu o sa fiu acolo .

6. ovidel

ovidel 3rd Gear Member

Locație:
    Tarnaveni
    Va salut , nu stiu cum sa va spun dar mie mi se pare cam devreme ora aceea 10... si ziua de sambata uni poate mai au treba cum as fii eu unul din ei, eu as putea veni Duminica ori in 24.01., ori in 31.01, si colo pe la ora 17:00 poate ca as mai chiar aduce inca pe cineva cu vreo Skoda , si eu vin din t-veni in 40-45 min ajung. Insa despre locatie unde ziceti voi.Sper sa ne intelegem daca nu eu o sa vin data viitoare asta e ce sa fac ( eu lucrez si in wekend cand imi pica tura)? Astept raspunsurile voastre:search:

7. Isty

Isty 1st Gear Member

Locație:
    Tg- Mures
    ok

Pe mine tot una numai sa intilnim . Si dupa masa e ok .

8. Pippo

Pippo 5th Gear Member

Locație:
    Tarnaveni
    Ovidel sa nu ma uitiiiiiiii :) :meeting:

9. CristiB1984 1st Gear Member

Locație:
    Tg-Mures
    as veni cu placere dar am avut un mic incident si a rezultat ca e mai tare jeep-ul decat skoda :(

10. Pippo

Pippo 5th Gear Member

Locație:
    Tarnaveni
    Imi pare rau pt.cele intamplate :ohmy:
    E grav avariata masina?Se mai poate repara?.....

11. CristiB1984 1st Gear Member

Locație:
    Tg-Mures
    nu e grav aripa stanga, capota, bara si far.azi am dus-o la service si au inceput sa dea josde pe ea

12. Pippo

Pippo 5th Gear Member

Locație:
    Tarnaveni
    Insanatosire grabnica fabiutei :sign_ot:

13. CristiB1984 1st Gear Member

Locație:
    Tg-Mures
    e octavia :))

14. Pippo

Pippo 5th Gear Member

Locație:
    Tarnaveni
    Greseala mea :(

15. ovidel

ovidel 3rd Gear Member

Locație:
    Tarnaveni
    Chiar rar intra oamenii astia vad pe forum si chiar daca intra cred ca nu dau macar un raspuns. Deci ce facem ne-om intalni candva sau ba, daca nu eu incerc si sa vad daca am succes sa fac cel putin aici in oras ceva cat de cat, cativa Skodisti tot adun sunt convins. Astept raspunsul vostru adunati-va mai multi, ca in Mures sunt stive de masini aceasta marca si mai faceti-va cate un prieten ca eu unul mi-am facut 3 semnalizandu-i in trafic si oprindu-ne in parcari ne-am cunoscut, ce D-zeu, chiar asa greu o fi. Miscare, miscare, miscare:footy:
    Cat pentru CRISTI imi pare sincer rau si sper sa se rezolve cat mai rapid situatia

Ultima editare de un moderator: 26 Ian 2010
  16. Tanky

Deci cum ramane pana la urma?ne vedem sau nu? si ora ramana 10:00 ? scuze daca is off topic cu ce zic acuma dar ar trebui sa vedeti ce ar trebui sa facem si noi skodistii,am vazut pe youtube niste intalniri: Intalnire ClubSeat.eu Targu Mures,Intalnirea Club Audi Ardeal,Intalnire Dacia Club Si Daewoo,mai este si Intalnire Tg Mures AUCHAN la care am fost prezent si eu ;)

Astept pareri.. si apropo care veniti sigur la intalnire daca se va tine?

17. Isty

Isty 1st Gear Member

Locație:
    Tg- Mures
    Intilnire!!!

Eu as veni la o asemene intilnire numai sa stabilim cind si unde ?

18. ovidel

ovidel 3rd Gear Member

Locație:
    Tarnaveni
    Baieti imi cer scuze dar daca este vrb. de vreo intalnire tin sa va anunt ca eu timp de 2 sapt. nu mai pot veni ptr. ca din nefericire am cazut si m-am ales cu o coasta rupta:( si nu mai pot veni, eu o sa urmaresc discutiile voastre si daca o fii se va intalniti in timpul asta va urez bafta si cat mai multi fani Skoda sa fie prezenti. Regret dar o sa treaca si ne vom vedea. Mult noroc si aveti grija pe unde umblati:3sadwalk:

19. Tanky

Deci se tine pana la urma maine sau nu? care veniti sigur?

20. Isty

Isty 1st Gear Member

Locație:
    Tg- Mures
    mures

Eu as veni

Distribuie pagina asta