1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Membrii ClubSkoda Ploiesti

Discuție în 'Intalniri / Evenimente' creată de marcel89, 2 Iul 2009.

1. marcel89 2nd Gear Member

Locație:
    Ploiesti
    Este cineva de prin Ploiesti? Vreo intalnire ceva? Un schimb de impresii? (sunt proaspat posesor de Octavia)

2. Tetel 5th Gear Member

Locație:
    Busteni
    Un prahovean

Io-s din Busteni, posesor de Fabia combi, cu aceasta ocazie te felicit pt. Octavia, frumoasa tare dar deocamdata ma sare la buget, cine stie, poate ne vedem pe la vre-o intrunire ceva.

3. marcel89 2nd Gear Member

Locație:
    Ploiesti
    Salut TETEL, de unde stii masina mea? Ai zis ca frumoasa (nam apucat sai fac poze pentru net): ori ma confunzi la id, ori te referi la Octvia in general. Sincer as vrea sa facem intalniri Skoda, dar cad ca sunt putini care au timp si de altceva. Eu trec cam la 2 saptamani la Busteni (cu masina de firma), si asta numai sambata dimineata. Din pacate e cam greu cu intalnirea, dar daca ne strangem mai multi, kilometrii dispar. Numai bine, si astept sa se faca frumos afara si sa spal masina, ca sa v-o arat. Numai bine

4. Tetel 5th Gear Member

Locație:
    Busteni
    Da da

Ma refeream la Octavia in general, astept sa-ti vad pozele. Incotro te indrepti cand treci prin Busteni, Brasov ceva?

5. marcel89 2nd Gear Member

Locație:
    Ploiesti
    Ma opresc in Busteni, undeva pe dreapta (Ploiesti-Brasov), imediat dupa un podulet, care este intr-o panta. Acolo este o brutarie si au numai VW Transporter pentru distributia painii. Sper ca stii unde e, ca nu stiu sa-ti zic mai detaliat. Numai bine

6. marcel89 2nd Gear Member

Locație:
    Ploiesti
    Nici o miscare?

7. Tetel 5th Gear Member

Locație:
    Busteni
    La munte la un gratar

Io zic hai mai bine sa scapam de canicula si sa merem la un gratar prin partea de nord a vaii Prahova, e si mai aproape de mine:D:D
    A-propos, tu mi-ai trimis mail-ul referitor la Grecia?

8. marcel89 2nd Gear Member

Locație:
    Ploiesti
    Nu am trimis eu nimic, dar vad ca activitatea Skoda in Ploiesti este egala cu 0, mai ales in comparatie cu intalnirile celor de la Dacia. Numai bine

9. marcel

marcel 2nd Gear Member

Din cate stiu nici la Sibiu nu se intampla nimic.
    Tetel! eu ti-am trimis un mail despre Grecia si drumurile lor, poti sa dai si tu un replay sa imi spui cum ti-a mers :)

Ultima editare: 8 Aug 2009
  10. marcel89 2nd Gear Member

Locație:
    Ploiesti
    Mi-as zice eu parerea de ce nu sunt intalniri ale skodistilor, dar mie teama ca ies discutii, si nu vreau. Numai bine

11. Tetel 5th Gear Member

Locație:
    Busteni
    Of of

Mercic de sfaturi Marcel, drumul a decurs fara evenimente, Grecia este extraordinara, mai multe detalii la off-topic sa nu plictisim lumea.

12. marcel89 2nd Gear Member

Locație:
    Ploiesti
    TETEL, scrie niste impresii ceva, despre Grecia, poze eventual. As vrea sa ma duc la anul, ca anul asta mi-am terminat concediul. Preturi, etc. Numai bine

13. Black Daniel Banned

Nu plictisesti pe nimeni, sunt convins ca ai impresii de calatorie care pot fi foarte folositoare pentru toti. Eu zic sa faci un topic nou, in care sa scrii cat si ce ai tu chef, si in care sa pui informatii care crezi tu ca pot fi folositoare si altora.

Hai, te asteptam cu impresii de concediu :D:cool:.

Ultima editare: 16 Aug 2009
  14. Tetel 5th Gear Member

Locație:
    Busteni
    OOkey

Asa o sa fac, cred ca o sa fie la off-topic, ceva gen Grecia-Halkidiki, am un roman de facut, in seara asta promit sa ma apuc de treaba.

15. Englezu888

Englezu888 5th Gear Member

Locație:
    Ploiesti
    Si eu sunt din Ploiesti, sper ca nu sunt singur, doar eu cu Marcel :p

16. Dyablo

Dyablo 1st Gear Member

Locație:
    Ploiesti
    Salut baieti, si eu sunt din Ploiesti, am si eu o octavia, si sunt si eu de acord cu intalniri in Ploiesti numai sa fim mai multi, ca in alte orase, deci Marcel89 si Englezu888, acum suntem trei...numai sa iasa...

17. Englezu888

Englezu888 5th Gear Member

Locație:
    Ploiesti
    cam putini 3 :p .. poate se mai strang ceva ploiesteni...

18. Dyablo

Dyablo 1st Gear Member

Locație:
    Ploiesti
    Pai suntem cam putini, da pentru inceput si ca sa atragem mai multi ploiesteni de-ai nostri e bn si atat, oricum care aveti masina skoda, nu conteza ce model, poate sa fie si 120L HAI CU TOTIIIIIII la o reuniuneee, nu va doare cand vedeti in alte orase o gramada de oameni care se strang cel putin o data pe saptamana si la noi absolut nimic??? si nu se poate pune problema ca nu prea avem skode in ploiesti, ca sunt, si inca multe...asa ca hai sa punem " roata de la roata " si hai sa ne strangem si noi pe undeva...

19. marcel89 2nd Gear Member

Locație:
    Ploiesti
    Sa traiti bine !!! Imi cer scuze ca nu am mai postat de ceva timp, doar mai citesc cate ceva, dar imi pare rau ca activitatea este aproape 0 pe forum. Chiar ieri am postat cum am strans eu frana de mana cu detalii, si nici macar un post la threadul meu, deci trafic spre 0 in forum. Deci suntem 3 oameni din ploiesti dispusi sa ne intalnim, poate se mai scoala careva si ne "'vedem" macar pe forum. Numai bine

20. jimmy19

jimmy19 1st Gear Member

Salutare tuturor ploiestenilor! Sunt nou pe forum cu o Skoda Fabia 1 (masina tatalui meu, ce-i drept:sly:). Va urez tuturor un an nou cu bucurii si impliniri in tot ce va propuneti!
    Apropo: intalniri nu se tin intre memrbii forumului? Eu mai am un Oltcit si ma intalnesc cu baietii de pe forumul nostru aproape in fiecare vineri. Ar fi frumos sa se intample acelasi lucru si aici :)
    Numai bine si sarbatori fericite!!

Distribuie pagina asta