1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Membrii ClubSkoda Iasi

Discuție în 'Intalniri / Evenimente' creată de narok, 27 Apr 2009.

1. acsa

acsa 2nd Gear Member

Locație:
    Iasi
    In breazu cine vrea.In parcarea de la padure.Eventual aducem un suc,seminte.Fara bautura.

2. alexandru.caescu 1st Gear Member

Pai hai sa vedem cine se mai strange, stabilim un weekend ca sa avem ceva concret si poate reusim sa ne vedem, mai mult eu pe voi ca probabil iesenii s-au mai intalnit:)

3. acsa

acsa 2nd Gear Member

Locație:
    Iasi
    Duminica in parcarea de langa padurea Breazu.Parcarea este imediat dupa capat traseu 6.Drumul pana la Breazu este foarte bun,cel putin copou si sadoveanu.Stiu ca a fost o propunere sa mergem la era: am fost zilele trecute la carrefour si am cumparat o sticla de 5 l de solutie spalare parbriz la 8 ron si in parcare cand am ridicat capota sa pun solutia in vasul respectiv vine dubita de la paza si domnul respectiv imi spune ca este o parcare privata nu un service auto.Mi-am luat catrafusele si am plecat.asa ca la era nu doresc sa ne adunam.

Intalnirea incepe la 10 si tine pana la 13.Cel putin eu stau pana la 13 pentru ca mai tarziu am serviciu.

La intalnire nu se consuma deloc bautura;sa fie foarte clar.Poate facem niste poze pentru forum.

Astept pareri.

4. alexandru.caescu 1st Gear Member

Duminica asta sa inteleg adica 27.10.2013 nu?Ne vem la 10 dar cand mi-ai spus de sadoveanu si padure la Breazu m-ai pierdut:), Traseul 6 nu se intoarce in Tg Cucu? adica eu stiam ca doar 1 si 13 urca copoul:) da-mi un mesaj cu nr de tel eventual sa ne sunam daca nu va gasesc :)

5. acsa

acsa 2nd Gear Member

Locație:
    Iasi
    De la rond agronomie mergi tot inainte spre breazu.Drumul este asfaltat precum oglinda.Fara gropi.Singura problema este ca in parcarea de la padure s-au scos bancile asa ca se sta pe bordura :) traseul 6 (maxi-taxi si autobuzele 6) este din capat dacia pana la padurea breazu.

Astept sa vad daca mai sunt useri care doresc.

6. alexandru.caescu 1st Gear Member

Okeiu..deocamdata suntem doar noi doi :)

7. acsa

acsa 2nd Gear Member

Locație:
    Iasi
    Dap,poate maine va fi frumos ca azi.

Deci in parcare la breazu la ora 10.Eu stau pana la 13 pentru ca mai tarziu intru la serviciu.Eu voi veni cu o octavia gri, geamuri fumurii si cupola vopsita negru.Parcarea nu este atat de ok dar stam pe bordura sau ne suim pe masini daca vreti.

8. alexandru.caescu 1st Gear Member

Eu vin cu octavia neagra cu gemuri negre si cu numere de Neamt..sper sa nimeresc parcarea.

9. acsa

acsa 2nd Gear Member

Locație:
    Iasi
    Da.Hai ca ma duc putin la kaufland si urc apoi spre breazu.Ne vedem acolo.

10. acsa

acsa 2nd Gear Member

Locație:
    Iasi
    Domnilor si domnilor azi m-am intalnit cu Alex in Breazu pe o vreme foarte frumoasa.Alex este un tanar bancher cu un viitor stralucit in fata.Face parte din clasa nobila a populatiei si are o octavia clasa Business.Este un tanar chipes numai bun de insurat.

Cand am vazut ce masina are am ramas extrem de impresionat,are o masina care a costat peste 17 000 euro in comparatie cu a mea care o clasez la aproximativ 2000 euro.Singurul aspect care nu imi place la masina lui este motorul care dpmdv este cam mic avand in vedere gabaritul masinii: 1.4 tsi in comparatie cu a mea care este 1.9 tdi.

Am discutat diferite aspecte.Alex fiind din Roman cauta niste service-uri bune in Iasi,i-am spus de baietii de la Ager.Cat despre intalnire a durat o ora si ceva dar cred ca a fost un timp placut.Pe viitor poate vor exista si alti useri de pe forum care vor dori sa ne intalnim.

In incheiere : Ca sa stiti cu ce tanar aveti de a face, Alex este tanarul care a bagat Open Service Iasi (dealerul local SKODA) in insolventa. : )

11. alexandru.caescu 1st Gear Member

Multumesc pentru aprecieri:), raman un fac Skoda indiferent de anul de fabricatie.Acum sper sa nu creada nimeni ca sunt o persoana rea avand in vedere evenimentul nefericit de la Oper Service, si sper ca dupa cererea insolventei acestia si-au mai revenit:)

12. alexandrusiri

alexandrusiri 1st Gear Member

Locație:
    iasi
    salut

salutare colegi.imi cer scuze daca postez unde nu trebuie dar as vrea sa va cer ajutorul, in sensul ca am achizitionat o navigatie columbus si as vrea sa o montez pe masina.as vrea sa ma ajutati daca stiti pe cineva care se pricepe la aceasta operatiune si la codare pe masina.contra cost binenteles.problema este ca as vrea sa fac asta maine dat fiind faptul ca sambata dimineata plec din localitate. masina este o skoda octavia fl din noiembrie 2012.va multumesc

Distribuie pagina asta