1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Manuale Skoda Octavia I II III IV Superb Fabia etc...

Discuție în 'Manuale' creată de k_cristi87, 2 Apr 2008.

  1. jambon 1st Gear Member

    Înscris:
    17 Aug 2012
    Mesaje:
    5
    Locație:
    Piatra Neamt
    Va rog frumos cine imi da si mie niste manuale,indiferent,de skoda sa fie in special octavia.Va multumesc.
    vladimirvlad_vlas@yahoo.com
     
  2. jambon 1st Gear Member

    Înscris:
    17 Aug 2012
    Mesaje:
    5
    Locație:
    Piatra Neamt
  3. jambon 1st Gear Member

    Înscris:
    17 Aug 2012
    Mesaje:
    5
    Locație:
    Piatra Neamt
    Manuale in limba romana nu are nimeni pentru skoda?
    vladimirvlad_vlas@yahoo.
     
  4. jambon 1st Gear Member

    Înscris:
    17 Aug 2012
    Mesaje:
    5
    Locație:
    Piatra Neamt
    Fratilor sunte atatatea zeci si sute de skode cumparate de noi din romania si cum e posibil sa se gaseasca asa de greu manuale pentru masinile astea?
     
  5. dani17cristi 1st Gear Member

    Înscris:
    19 Aug 2012
    Mesaje:
    6
    salutare, are cineva manual de utilizare si carte de service in romana sau engleza pentru o Octavia din 2004, benzina? numai bine, multumesc
     
  6. davidb 1st Gear Member

    Înscris:
    11 Sep 2012
    Mesaje:
    1
    Montare tragger / radiatoare

    Va salut si bine v-am gasit
    Indraznesc o intrebare poate cineva mai priceput ma poate ajuta. In urma unei lovituri usoare in fata a trebuit sa schimb panoul acela pe care vin radiatoarele de clima si apa si acum mi-au ramas 3 mufe pe care nu stiu unde sa le pun...
    Ma poate ajuta cineva cu un manual, o schema pentru partea din fata la un superb din 2004?

    Multumesc
     
  7. Doragon

    Doragon Skoda Expert

    Înscris:
    21 Iul 2009
    Mesaje:
    1.334
    Locație:
    bucuresti
    Despre problema ta se discuta aici.
     
  8. T. Carmen Skoda Expert

    Înscris:
    29 Apr 2012
    Mesaje:
    2.181
    ,,a trebuit sa schimb panoul acela pe care vin radiatoarele de clima si apa" :in imaginea postata este tragerul, dar fara ventilatoare, ti-am scris unde ar trebui sa cuplezi cele 3 mufe.
     
  9. aurelianb 1st Gear Member

    Înscris:
    13 Oct 2012
    Mesaje:
    1
    Buna ziua. Am si eu nevoie de ajutor din partea dumneavoastra. Caut manual pentru Skoda Fabia Comfort 1.4 16V. Imi cer scuze daca s-a mai vorbit despre asta, insa nu am gasit.Probabil nici eu nu ma pricep foarte bine( nu m-am acomodat inca cu acest forum ). Sa aveti o zi buna
     
  10. catalin8_8 1st Gear Member

    Înscris:
    22 Oct 2012
    Mesaje:
    1
  11. willy33tgv 1st Gear Member

    Înscris:
    12 Oct 2012
    Mesaje:
    18
    Locație:
    TARGOVISTE
    As fii si eu interesat de manual pentru Skoda Fabia 1,2 htp 2004, adresa de mail este vali_zgz2006@yahoo.es, multumesc anticipat.
     
  12. GhostFighter 1st Gear Member

    Înscris:
    25 Oct 2012
    Mesaje:
    1
    Rugăminte pentru manuale!

    Salut,
    Te rog mult, dacă poți, să îmi trimiți și mie manualele pentru Octavia 1 Tour, 1.9 TDI; adresa mea este: batscomealong@gmail.com. Mulțumesc foarte mult anticipat. :anbet: :beerchug:
     
  13. rosianuvlad 1st Gear Member

    Înscris:
    29 Oct 2012
    Mesaje:
    1
    Buna ziua

    Am si eu o skoda octavia 1 din 2002 19TDI si as avea nevoie de manualul pt demontarea bordului ( trebuie sa schimb ventilatorul de la aerul conditiona). puteti sa mi-l trimiteti pe rosianuvlad@yahoo.com ? Va multumesc
     
  14. danield4

    danield4 1st Gear Member

    Înscris:
    1 Sep 2012
    Mesaje:
    13
    salut .....va rog frumos un manual daca are cineva pentru skoda fabia 1.4 16v 2001 sau general pt fabia darkness_d4@yahoo.com
     
  15. conshtantino

    conshtantino 1st Gear Member

    Înscris:
    3 Iun 2012
    Mesaje:
    2
    Buna... Ai te rog un manual pt Octavia 1 1.6i din 2002. M-ar interesa unul pt ca al meu e in germana... si nu stiu o boaba. Mersi anticipat.... costel_slavnic@yahoo.com
     
    Ultima editare: 3 Noi 2012
  16. Kristi Rotaru 1st Gear Member

    Înscris:
    14 Oct 2011
    Mesaje:
    5
    Locație:
    Ploiesti
    Salut,
    Imi poti transmite, te rog, schema cu tabloul de sigurante. Am Octavia tour 1, 1.9 TDI, an 2008. Email: rotaru911@yahoo.com
    Multumesc!
     
  17. lescarunita 1st Gear Member

    Înscris:
    12 Noi 2012
    Mesaje:
    1
    Ajutor

    Am pierdut codul de deblocare la radio cd la masina skoda 1 din 2002 .Ma poate ajuta cineva?
     
  18. tufish 2nd Gear Member

    Înscris:
    11 Mar 2012
    Mesaje:
    34
    Locație:
    Timisoara
    Ultima editare: 20 Noi 2012
  19. adib 1st Gear Member

    Înscris:
    20 Noi 2012
    Mesaje:
    2
    Locație:
    Arad
    Salut,i-mi poti trimite si mie te rog,diagrama cablajului,m-ar interesa in mod deosebit cablajul pentru cruise control,masina,masina Octavia 2002,1.9 TDI motor alh 2002(adib75ade@yahoo.com).Mersi.
     
  20. moncher 1st Gear Member

    Înscris:
    25 Noi 2012
    Mesaje:
    1
    Salut,

    Te rog sa-mi trimiti si mie manualele (limba romana) pentru Skoda Fabia 1,4 AUB 2000 pe adresa de mail sandu.gheorghe1950@gmail.com.


    Multumesc anticipat !
     
    Ultima editare: 25 Noi 2012

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare