1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Intalnirea de iarna 2011

Discuție în 'Intalniri / Evenimente' creată de Tetel, 15 Aug 2010.

?

Locatia intalnirii de iarna din 25-27 februarie 2011

Sondaj închis pe 20 Ian 2011.
  1. Rucar-Bran-Rasnov

    50,0%
  2. Valea Prahovei

    9,1%
  3. Harghita-Covasna ("in secuime")

    13,6%
  4. Marginimea Sibiului

    18,2%
  5. Neamt (Piatra Neamt, Cheile Bicazului)

    13,6%
  6. Suceava (Gura Humorului, Vatra Dornei)

    13,6%
Sunt permise voturi multiple.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. Weltmeister 1st Gear Member

    Înscris:
    31 Ian 2011
    Mesaje:
    4
    Locație:
    Bucuresti
    Buna ziua,
    As dori (daca se poate!) un numar de telefon de la unul din organizatori,in cazul in care ajung mai tarziu sau am nevoie de informatii privind cumparaturile.
    Multumesc anticipat,
     
  2. ohne_zucker Platinum Member

    Înscris:
    23 Sep 2009
    Mesaje:
    885
    Locație:
    Viena
    :applaus::applaus::applaus:


    Maine voi fi prezent la Laura!
    Nu stiu exact ora la care voi ajunge acolo dar voi discuta la telefon cu cei care si-au anuntat prezenta de joi.:undwech:

    Deci, Daniel si doragon, maine vom "desface diverse capace".
     
  3. Doragon

    Doragon Skoda Expert

    Înscris:
    21 Iul 2009
    Mesaje:
    1.334
    Locație:
    bucuresti
    l-ai uitat pe dl pritulescu;)
     
  4. ohne_zucker Platinum Member

    Înscris:
    23 Sep 2009
    Mesaje:
    885
    Locație:
    Viena
    Aaaa, da!
    Si impreuna cu dl. Pritulescu.
     
  5. pritulescu

    pritulescu 5th Gear Member

    Înscris:
    28 Iun 2010
    Mesaje:
    145
    Locație:
    Bucuresti
    Da asa este, voi incerca sa ajung la Bran maine la pranz. Dar ma ingrozeste ce se arata la televizor in legatura cu inzapezirea. Pe la ora pranzului cineva a sunat de la Sinaia si a spus ca drumul Bucuresti - Sinaia este foarte bun.
    Pe la voi cum este?
    Mai ales Overmont, Ancuta si Patratel.
     
    Ultima editare: 23 Feb 2011
  6. patratzel1988

    patratzel1988 Silver Member

    Înscris:
    21 Feb 2009
    Mesaje:
    439
    Locație:
    Focsani
    La noi ninge ....da ninge asa batraneste....incet dar sigur.Dimineata nu imi gaseam masina in parcare.
    Dar de venit,vin :)
     
  7. JurasikMan

    JurasikMan Skoda Expert

    Înscris:
    21 Sep 2009
    Mesaje:
    1.843
    Locație:
    Brasov
    La Brasov este extrem de putina zapada. De fapt , in imprejurimi , aproape ca nu mai vezi alb deloc . De nins a nins dar nu s-a depus. Se topeste aproapte instantaneu. Dupa prognoza , vor fi ceva precipitatii , dar temperaturile medii sunt pozitive si pe saptamana viitoare. Asa ca nu va faceti griji pentru conditiile de trafic. Pensiunea este accesibila pe orice fel de vreme ( asfalt pana in poarta ) .
    Despre cei care nu pot participa la intalnire pot spune ca regret nespus ca nu ii voi cunoaste. Sper ca problemele aparute sa nu ii afecteze prea tare si doresc sa ne intalnim macar la noua "Intalnire de vara 2011 " :).
    Va asigur pe cei care nu ne cunoasteti ( ma refer la nucleul format la prima intalnire ) ca puteti veni fara nici un fel de strangere de inima , intrucat toti participantii sunt niste oameni exceptionali. Spun asta deoarece este normal sa ai o mica retinere cand mergi sa cunosti oameni noi si mai ales cand faci asta cu familia dupa tine.
    Personal voi bea in cinstea fiecarui forumist chiar daca este prezent sau nu .
    :applaus:
     
  8. overmont

    overmont 1st Gear Member

    Înscris:
    29 Iun 2010
    Mesaje:
    21
    Locație:
    Boston Ville
    Daca nu aveti zapada, va aducem din Boston Ville cat doriti...pacat ca nu am remorca! Drumurile-s acoperite cu un strat de cativa cm de zapada framantata iar pe campuri e destulaaaa! Sa sper ca E85 e cat de cat curat pana in Bacau...mai rau e ca nu stiu cum e in pasul Oituz dar luptam, si-mpingem...la gandul " ce ne asteapta la Bran". Acu am pus afinata in sticla...un paharel ceva?!
     
  9. Tetel 5th Gear Member

    Înscris:
    29 Apr 2009
    Mesaje:
    124
    Locație:
    Busteni
    Aoleeeeu Overmont, si eu care eram f aproape de antibiotice wk-endul acesta, noroc ca am amici stomatologi si dupa investigatii complexe m-au readus la viata.
    Pt Nelu si cei care mai vin pe V Prahovei, evitati Sinaia, veniti pe variabta de langa calea ferata, asta seara cu chiu cu vai am ajuns pe Furnica, nu prea isi fac treaba baietii de la drumuri, Pe DN1 la cat trafic este nu-i problema de inzapezire, mult lichid de parbriz sa aveti la voi, astazi am mers toata Posada in spatele unui TIR de am ramas aproape fara lichid. AMR 1 pentru unii, pentru restul se mai adauga noaptea de maine.
     
    Ultima editare: 23 Feb 2011
  10. ancuta

    ancuta 4th Gear Member

    Înscris:
    18 Feb 2008
    Mesaje:
    114
    Locație:
    Botosani
    la noi s-a oprit din nins, este multa zapada...dar oricum ar fi...nu scapati de noi, ajungem:)
     
  11. cgadalean

    cgadalean Skoda Expert

    Înscris:
    7 Ian 2009
    Mesaje:
    1.216
    Locație:
    Cluj-Napoca
    sara buna mai copii, din cate am inteles din posturile anterioare veti face gasca la cumparaturi... cum mie nu-mi permite timpul sa particip la marea intalnire din mall va rog sa-mi dati cateva idei cu ceea ce ar trebui sa aduc... trebuie sa las vorba la fetele mele de acasa sa stie ce sa pregateasca.
     
  12. pritulescu

    pritulescu 5th Gear Member

    Înscris:
    28 Iun 2010
    Mesaje:
    145
    Locație:
    Bucuresti
    Gata cobor la masina sa aranjez bagajele si apoi plec catre Bran.
    Drumuri bune tuturor si sa ne vedem cu bine la Laura.
     
  13. ancuta

    ancuta 4th Gear Member

    Înscris:
    18 Feb 2008
    Mesaje:
    114
    Locație:
    Botosani
    drum bun dl pritulescu si distractie placuta azi la laura;)
    miine pe la 3 ajungem si noi;)
     
    Ultima editare de un moderator: 24 Feb 2011
  14. ohne_zucker Platinum Member

    Înscris:
    23 Sep 2009
    Mesaje:
    885
    Locație:
    Viena
    In 10 min plec si eu.:racer:

    See you there!
     
  15. Alinsb89 2nd Gear Member

    Înscris:
    1 Noi 2010
    Mesaje:
    48
    distractie placuta tuturor celor prezenti si poate vin si eu la intalnirea de vara :)
     
  16. Tetel 5th Gear Member

    Înscris:
    29 Apr 2009
    Mesaje:
    124
    Locație:
    Busteni
    Daniele te-asteptam cu vesti de-acolo, poate poate prinzi semnal d-ala wireless si dai si tu un login. AMR caaaaat? Mai stie cineva sa numere?:p
     
  17. cgadalean

    cgadalean Skoda Expert

    Înscris:
    7 Ian 2009
    Mesaje:
    1.216
    Locație:
    Cluj-Napoca
    Va doresc si eu drumuri bune si ne auzim doar sambata la telefoane. Dimineata plec catre Cehia sa termin lucrul inceput. Odata plecat nu o sa mai am acces la net si ne vom auzi doar la telefon.
     
  18. JurasikMan

    JurasikMan Skoda Expert

    Înscris:
    21 Sep 2009
    Mesaje:
    1.843
    Locație:
    Brasov
    Daniel ( impreuna cu familia ) a ajuns . Nelu Pritulescu si fratele dansului ( cu sotiile, presupun ) erau acolo. Doragon si prietenul erau si ei .
    Deci , cheful a inceput pentru unii forumisti mai norocosi .
    In seara asta , Mihaela tocmai a facut o oala imensa cu ciorba de perisoare pe care o vom aduce maine . Noi ajungem in jurul orelor 15 - 15.30 . Miha lucreaza pana la 14 si bagajele sunt facute de pe acum.

    Sa nu uit ... PAINE !!!!! Exista in Bran un magazin "House of Wolfs" , dar ar fi bine totusi sa luati totusi sa fim siguri.
     
  19. patratzel1988

    patratzel1988 Silver Member

    Înscris:
    21 Feb 2009
    Mesaje:
    439
    Locație:
    Focsani
    Eu acum am ajuns acasa,si vreau sa incep sa fac bagajele.Norocosii de ei,deja s-au strans,si s-au apucat de taclale.
    Aici ninge,si viscoleste ca de Craciun.Sper sa ajung maine la timp.
     
  20. Tetel 5th Gear Member

    Înscris:
    29 Apr 2009
    Mesaje:
    124
    Locație:
    Busteni
    Mai sunt aproximativ 12 ore pana la marea revedere, e bine totusi ca inca avem parte de iarna desi deplasarea pana la locatie o sa puna probleme pentru unii. Dimineata definitivez si eu bagajul, mai am de alrgat pe ici pe colo si ne auzim la un telefon.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare