1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Intalnire de vara 2010

Discuție în 'Intalniri / Evenimente' creată de JurasikMan, 24 Iun 2010.

?

In ce week-end sunteti disponibil pentru o intalnire nationala Club Skoda ?

  1. 6-8 august

    33,3%
  2. 13-15 august

    20,5%
  3. 20-22 august

    12,8%
  4. 27-29 august

    17,9%
  5. 3-5 septembrie

    15,4%
  6. Alta data.

    12,8%
Sunt permise voturi multiple.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. cgadalean

    cgadalean Skoda Expert

    Înscris:
    7 Ian 2009
    Mesaje:
    1.216
    Locație:
    Cluj-Napoca
    Din pacate trebuie sa va anunt ca nu mai putem veni sa ne cunoastem... :(
    Tocmai am fost invitati la onomastica fetitei surorii mele, obligatii familiale... nici nu pot sa spun cat de rau imi pare, in special acum ca se fac si surprize...
     
  2. bituzone 3rd Gear Member

    Înscris:
    10 Apr 2010
    Mesaje:
    69
    Locație:
    Sighisoara
    surpriza ar fi un test cu vag :)

    confirm..inca nu stiu sigur daca vin de vineri dar sambata la prima ora am sa fiu acolo..ar fi bun un numar de tel....sa pot da de voi...

    pe curand.
     
  3. Black Daniel Guest

    Cristi ... ce sa spun ... imi pare rau ... mult mai rau decat iti inchipui ... dar ... te inteleg.
    Tu stii, eu am spus-o de multe ori in ultimii ani, dar pentru colegii mai noi, o mai spun odata : Esti omul din Club Skoda pentru care eu am cel mai mare respect. Respect in primul rand profesionistul din tine, respect cunostintele tale (pe care eu recunosc ca nu le am, si invat in fiecare zi cate ceva din posturile tale) si respect omul (ardeleanul) din tine, cumpatat, scump la vorba si cu mult bun simt.
    Intre familie si oricine sau orice altceva ... tot familia e pe primul loc.

    In legatura cu surpriza ... las' ca nu-i cine stie ce ... am zis si eu asa, ca sa-i fac curiosi ... da' ti-om opri si tie ... acolo ... un pic, pe fundul oalei ... ca in bancul ala cu cei doi ardeleni in care unul il intreba pe celalalt daca are oarece boala ...

    L.E.
    @bituzone :
    N-ai ghicit ... si esti absent de la apel de ... 5 zile. Ia si citeste ultimele ... multe ... pagini si afli tot.
     
    Ultima editare de un moderator: 6 Aug 2010
  4. patratzel1988

    patratzel1988 Silver Member

    Înscris:
    21 Feb 2009
    Mesaje:
    439
    Locație:
    Focsani
    Cristi,imi pare rau ca nu mai poti ajunge.La anul,poate,oricum ar fi bine sa stabilim o data cand sa facem intalnirea asta,in fiecare an.Anu asta pe transfagarasan,la anu mergem in nordul moldovei,peste doi ani la portile de fier,si peste trei ani se inchide forum-ul :)) vorbim,discutam stabilim,ne intalnim.
    @ Daniel,nu e problema fratele meu,sa ne rugam de sanatate,ca le vom face noi usor usor pe toate .:D
     
  5. pritulescu

    pritulescu 5th Gear Member

    Înscris:
    28 Iun 2010
    Mesaje:
    145
    Locație:
    Bucuresti
    Peste o saptamana pe la ora asta sper sa fiu la Vidraru sau Balea. Asa ca de acum eu voi dispare cel putin din forum pana vinerea viitoare cand il voi suna pe Jurasik de la Balea sau Cartisoara sa-l intreb daca se mai tine intrunirea. Pana atunci va urez tuturor multa sanatate si drumuri bune pe acolo pe unde va poara rotile.
     
  6. ancuta

    ancuta 4th Gear Member

    Înscris:
    18 Feb 2008
    Mesaje:
    114
    Locație:
    Botosani
    patratzel, spuneai ceva de nordul moldovei:) adik in boston city:beerchug:oauuu, super, abia astept:p
     
  7. Juliano

    Juliano 2nd Gear Member

    Înscris:
    22 Noi 2009
    Mesaje:
    58
    Dl. Pritulescu ... eu v-am lasat mesaj privat acum 2 zile.
     
  8. JurasikMan

    JurasikMan Skoda Expert

    Înscris:
    21 Sep 2009
    Mesaje:
    1.843
    Locație:
    Brasov
    Stimate coleg :p, pensiunea a fost deja rezervata . Eu sper ca in acest stadiu nu se mai pune problema daca se mai tine sau nu intrunirea ...ci cati vom participa la ea .
     
  9. Juliano

    Juliano 2nd Gear Member

    Înscris:
    22 Noi 2009
    Mesaje:
    58
    Yeeee ..... inca putin, inca putin. Abia astept. Treaba urata este ca...scumpa mea nu o sa vina ( masina, ca de femeie nu cred ca scap :)) )
     
  10. Ionut_SIG

    Ionut_SIG Silver Member

    Înscris:
    10 Noi 2008
    Mesaje:
    326
    Locație:
    Bacau
    In primul rand vreau sa ii felicit pe cei toti care o sa ajunga la aceasta intalnire si sa le urez La multi ani, din pacate eu nu pot ajunge din motive strict financiare, dar asta e poate la anu o sa fie mai bine.
     
  11. patratzel1988

    patratzel1988 Silver Member

    Înscris:
    21 Feb 2009
    Mesaje:
    439
    Locație:
    Focsani
    Ionut, vino pana la Focsani, si de aici mergi cu mine.Si nu iti iau bani pe gaz :D
     
    Ultima editare de un moderator: 9 Aug 2010
  12. k_cristi87

    k_cristi87 Silver Member

    Înscris:
    13 Feb 2008
    Mesaje:
    351
    Locație:
    Gaesti
    Va felicit ca ati reusit sa o scoateti la capat.Mi-ar fi facut o deosebita placere sa va cunosc dar nu am dispozitia(strict financiara) pentru asta:(.
    Va urez distractie placuta si sa postati niste poze pe aici sa vada si ochiul celor care nu merg cum a fost pe acolo.
    Sper sa se mai intample asa ceva.Daca o sa se mai faca si anul viitor nu o mai ratez orice ar fi.
    Distractie maxima!!!:arco:
     
  13. skodapuff

    skodapuff 1st Gear Member

    Înscris:
    3 Iun 2010
    Mesaje:
    22
    Locație:
    bucuresti
    salut

    drumul de la tunel catre curtea de arges e pe alocuri praf! nu stiu de ce a scris lumea ca e bun... atunci cel de la sibiu la brasov cum sa il catalogam?
     
  14. Ionut_SIG

    Ionut_SIG Silver Member

    Înscris:
    10 Noi 2008
    Mesaje:
    326
    Locație:
    Bacau
    Multumesc pentru oferta patratzel, dar cum distributia care trebuia schimbata de mult timp nu am schimbat-o din acelasi motiv pentru care nu pot ajunge la intalnire, mi-e frica cu masina si pe cei 15 km pana la serviciu si inapoi.
    Dar mare-i Dumnezeu si-oi trece eu si peste asta.
     
    Ultima editare de un moderator: 9 Aug 2010
  15. Black Daniel Guest

    cgadalean nu poate veni ... k_cristi87 nu poate veni ... turbojack nu a mai calcat pe forum de vreo 2 saptamani ...
    ... narok, SA NU INDRAZNESTI SA TE RAZGANDESTI !!! :ohmy:
    Nu ca unii dintre noi am fi niste supermani, eu chiar nu ma simt "erou" de nici un fel ... dar ... ne ameninta cineva ca vor fi niste lectii, la care noi (sau numai eu ?!?) vom/voi sta cuminti/cuminte, cu capul in jos, cu pixul in mana si cu carnetelul in fata, luand niste lectii. Eu sunt dispus oricand sa invat lucruri noi, asa ca nu voi uita acasa pixul si carnetelul de notite.
    L.E. patratzel1988 ... aaa, ... pardon, ... Domnu' Patratzel, ... sa nu uiti ca joi seara ai promis ca faci un blow-job unui furtun ... :idea::moa::beerchug:
    Nah ca ti-am zis-o ... ca si tu mi-ai tinut locul duminica seara ... cand eram plecat ...
     
    Ultima editare de un moderator: 9 Aug 2010
  16. Juliano

    Juliano 2nd Gear Member

    Înscris:
    22 Noi 2009
    Mesaje:
    58
    Jumi-juma. Jumatatea dinspre sibiu e urata, iar cea dinspre brasov este buna. :)
     
  17. Black Daniel Guest

    Si aici ai gresit-o putin :p . Nu stanga cu dreapta, ci Sibiu cu Arges, si Brasov cu Sibiu.
    Cred ca ai vrut sa spui ca partea de Arges e mult mai rea decat partea de Sibiu. No problem, asa a fost dintotdeauna. Ardelenii au fost mereu mai gospodari decat "regatenii".
     
    Ultima editare de un moderator: 9 Aug 2010
  18. kappa83

    kappa83 1st Gear Member

    Înscris:
    26 Iun 2010
    Mesaje:
    11
    Locație:
    Sibiu

    Nu stiu cand ai circulat ultima data pe acest drum (Sibiu-Brasov) insa iti garantez ca este ca in palma:p. Toti cei 140 -150km sunt foarte ok. Singura exceptie este o portiune de aproximativ 1km in zona "Fantanita Haiducului" unde mai e ceva de facut dar in rest "no comment".;)
     
  19. Black Daniel Guest

    kappa83,
    Nu era vorba de Sibiu-Brasov, ci de Transfagarasan, cu a lui parte din Arges mai proasta, si cea din Sibiu mult mai buna.
     
  20. patratzel1988

    patratzel1988 Silver Member

    Înscris:
    21 Feb 2009
    Mesaje:
    439
    Locație:
    Focsani
    Ce e mai Daniele? Tie frica ca ai sa ramai cu gatul uscat? ;)) Las sa ajungem noi pana vineri si vedem.Ce,la Metro nu se gaseste "vin" ?
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare