1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

inlocuire bord analog cu virtual karoq

Discuție în 'Service' creată de radulescu cristian, 19 Sep 2018.

1. radulescu cristian

radulescu cristian 1st Gear Member

sal,stie cineva sau ma poate ajuta cu informatii?masina cind a fost comandata nu exista optiunea de bord virtual si a venit cu bord analogic (cu toate ca in reclama apare cu acel bord virtual).acum dupa ce mi a venit masina ,a aparut si optiunea de bord virtual .am gasit bordul pe internet,am vb cu vinzatorul care este din cehia,am dat vin ul masinii si mi a spus ca merge montat si ca se fac niste codari.cind am fost la Porsche romania acestia aveau codul de piesa in program,nu putea sa fie comandata inca,si repede au spus ca nu este compatibila piesa cu masina.ma poate ajuta cineva cu un sfat?va multumesc

acesta este bordul virtual

Fișiere atașate:

Ultima editare de un moderator: 20 Sep 2018
  2. averescuradu

averescuradu 2nd Gear Member

Teoretic ar trebui sa se potrivească cu codarile adecvate . Karoq este un model nou si nu mulți s-au apucat de făcut retrofituri la el . Pe siteuri din străinătate nu ai găsit nimic ? Te-as sfătui sa cauți chiar și la ruși deoarece ei fac destule retrofituri mai ales la Skoda.

Distribuie pagina asta