1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

I love my OCTI

Discuție în 'Skoda mea' creată de Senna, 5 Apr 2019.

1. Senna 1st Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    1.4 80CP benzina/GPL

Fișiere atașate:

Ultima editare de un moderator: 5 Apr 2019
  2. Little Big

Little Big Moderator

Locație:
    Bucharest
    Ceva probleme tehnice pana acum?

3. JurasikMan

JurasikMan Skoda Expert

Locație:
    Brasov
    Sa-ti traiasca ...si Skoda si catelul . Cum merge masina ? Am vrut si eu una dar imi era teama de cei "doar" 80 CP . Cat consuma ?

4. Senna 1st Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Multumesc frumos! Masina e iubita mea, stiu sa am grija de ea si ma va servi mereu cu loialitate! Femeie n-am, pe ea o mangai la pedale, voland si schimbator, mestec in fluide...tehnice :))
    Am gasit stergatoare Valeo 80 lei, filtru cu carbon activ 50 lei pe Mann, ce ziceti, gasesc mai ieftin de atat?
    Consuma putin, cam cat Loganul de 1.4 care e cu minim 200kg mai usor. Pt ca are sonda Lambda cu 5 fire si nu cu patru cum au alte motoare pe benzina de la alti producatori. Instalatie GPL care a costat 700Euro. Prefer sa lucrez mai mult noaptea ca e mai profitabil pt mine, fac mai multe curse in acelasi timp. Consum noaptea am scos cel mai putin 9.7% GPL mergand constand cu 65km/h care ar insemna 60 la ora real pe radaru' lui Garcea :D

5. M s s R

M s s R 1st Gear Member

1.4 la greutatea masinii + GPL.. Trage de rupe, asa’i?

Distribuie pagina asta