1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

electrician skoda bucuresti

Discuție în 'Service' creată de leos15, 21 Ian 2015.

1. leos15 1st Gear Member

Am urmatoarea problema : cand comut pe faza lunga se sting farurile ( bec h7). Dupa ce am fost la un electrician, a rezolvat problema prin montarea a unui releu, doar ca acum nu se aprinde martorul albastru in bord cand comut pe faza lunga. M-ar putea ajuta cineva in rezolvarea problemei, si un cost si o durata estimativa. Multumesc.

2. al bundy

al bundy Platinum Member

Locație:
    Bucuresti
    Cum dracu sa minteze releu, cand trebuia sa functioneze din fabrica?
    Ala e un carpaci, nu electrician.

Trebuia vazut unde este defectiunea.

3. leos15 1st Gear Member

Asa am zis si eu, dar eram cu masina in concediu cand s-a intamplat...am acceptat ca sa pot pleca la drum mai departe...un compromis...cat ar dura repararea si cam la ce cost? Multumesc frumos. Din pacate programul il am cam toata ziua, cam sambata sau duminicassunt mai liber.

Distribuie pagina asta