1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Ecran multimedia încins

Discuție în 'Skoda Octavia III' creată de NarcisPaslaru, 24 Iun 2019.

1. NarcisPaslaru 2nd Gear Member

Salutare,

Am un Bolero cu smartlink activat și îl folosesc deseori cu Android Auto și Waze / Maps / Deezer și alte aplicații.
    Până acum sunt mulțumit de ce îmi oferă, doar că am observat că la drumuri medii - mai lungi de 20 de minute - ecranul se încinge foarte tare. Practic frige.

O fi normal? A mai observat careva asta?

O tabletă / telefon dacă se încinge așa, de obicei este procesorul supra solicitat de o aplicație / joc.

Îmi fac griji să nu pice în timp datorită variațiilor de temperatură.

Mulțumesc!

2. ccosmin 1st Gear Member

Nu ar trebui sa se încingă așa. Eu îl folosesc cu orele aprins la luminozitate maxima pe AA. Nu se încinge. Ar trebuința te duci la garanție cu el. Mine normal.

Distribuie pagina asta