1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Diverse intrebari despre jante

Discuție în 'Cauciucuri / Roti' creată de k_cristi87, 27 Mai 2009.

1. mokolino29

mokolino29 2nd Gear Member

Locație:
    BAIA MARE
    Bugetul este maxim 2000 lei anvelope+jante, asa ca nu m as incadra la Michelin.

2. Little Big

Little Big Moderator

Locație:
    Bucharest
    Ideea ar fi ca anvelopele sa fie mai bune..

3. Vincent Gherghel Junior Member

Salutare,

Se pare ca pentru cauciucuri si jante dealerul vrea 2900 RON si am zis sa le iau eu poate imi ramane macar un RCA de diferenta. Cauciucurile le-am comandat deja, problema e ca...nu ma pricep cum sa aleg jantele.
    Cauciucurile sunt - Continental WinterContact TS 860 205/55 R16 91H cu margine (Wi).

Ma ajutati va rog cu o recomadare de jante sa se potriveasca la cauciucuri?

Multumesc

4. Little Big

Little Big Moderator

Locație:
    Bucharest
    Uite aici.. anvelopejantepromotii e site..

Fișiere atașate:

Distribuie pagina asta