1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Discutii libere despre functionarea forumului

Discuție în 'Pareri, sugestii, observatii' creată de lucian.1950, 25 Noi 2010.

1. mbgd

mbgd Gold Member

Locație:
    bucuresti
    propun sa se schimbe numele forumului in "talcioc de vechituri pentru skoda".sunt multi care intra doar sa-si posteze anuntul de vanzare.doar atit! daca voi credeti ca e normal sa intram pe un forum,unde se discuta probleme legate de masini si sa citim doar despre ce vinde fiecare...inseamna ca nu intelegeti rostul forumului. anunturi de vanzari piese si alte fiare se pot posta pe muuulte alte siteuri.
    dl.admin,nu se poate face cumva ca cineva sa nu poata posta ce vinde decat dupa un nr de postari in diverse arii?

2. ni5to

ni5to 5th Gear Member

Locație:
    Buzau
    Asta vroiam sa spun eu acum: intr-adevar cei care intra si au 1 post si ala doar cu vanzari sa li se stearga anunturile, dar membrii activi si firmele partenere care sunt de ceva timp pe forumul asta sa li se permita.
    Si eu am de vanzare barile vechi de la masina cu grila centrala etc, daca pun aici un anunt, poate un alt coleg a patit un necaz si vrea sa ia un lucru de la cineva de incredere, asta nu inseamna ca forumul asta e "talcioc"!

3. Clodius

Clodius 1st Gear Member

Cand apas butonul "Posturi noi" nu-mi apare niciun post, desi sunt posturi noi.
    Am eu vreo setare pe care trebuie s-o schimb?

Distribuie pagina asta