1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Despre huse..

Discuție în 'Intretinere' creată de vlad21, 10 Feb 2013.

1. Pintiliosul

Pintiliosul 4th Gear Member

As dori sa stiu, din cei care a-ti cumparat huse la comanda, acestea se pot spala si stoarce prin centrifugare? Si daca au materiale gen burete sau altceva care se deterioreaza la uzura. Intreb aici ptr. ca producatorul e posibil sa-mi spuna orice numai sa le cumpar, tipic in ziua de azi la noi.

2. Little Big

Little Big MODERATOR

Locație:
    Bucharest
    Au burete pe interior.Cel putin astea de le.am luat eu.Dar cred ca mai toate au.Nu cred ca te.ar minti oamenii.Sunt amabili,orientati spre client.

3. Pintiliosul

Multumesc frumos de raspuns. Acel burete se macina in timp facand mizerie multa si husa nu mai are tinuta. Nu se comporta bine nici la spala/stors.
    Ma intereseaza ceva fara burete, preferabil in locul lui sa fie ceva material mai serios o panza groasa de exemplu.

4. Little Big

Little Big MODERATOR

Locație:
    Bucharest
    Suna.i si intreaba daca au ceva fara burete.

5. daniel4ro

daniel4ro 5th Gear Member

Eu de aici am comandat. http://huseautopemodel.ucoz.ro/

6. Pintiliosul

daniel4ro
    Multumesc frumos.
    Niste poze sa vedem cu arata dupa 2 ani se poate?

Distribuie pagina asta