1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

de vanzare bare portbagaj

Discuție în 'Vanzari / Cumparari accesorii Skoda' creată de reies, 20 Iul 2011.

1. reies Guest

vand bare portbagaj skoda oktavia 2 model 2004-2010,eu leam avut pe un model skoda oktavia 2 fabricat in anul 2008,cu prindere sub pasajul de la usa cu un surub!pretul de 350 ron negociabil,0761333931!model oval9aerodinamic0

Fișiere atașate:

• bare.JPG
      bare.JPG
      Mărime fișier:
      55,6 KB
      Vizualizări:
      118
  2. JurasikMan

JurasikMan Skoda Expert

Locație:
    Brasov
    Stimate coleg , ai idee daca merg la prindere si pe combi ? Eu am bari longitudinale din fabricatie. Imi trebuiesc cele transversale.

3. Teddy B

Teddy B 1st Gear Member

Barele s-ar putea sa se potriveasca dar suportii de prindere cu siguranta nu se potrivesc de la berlina la combi.

4. reies Guest

salut

barele se potrivesc ca dimensiune dar sistemul de prindere nu deoarece se prinde pe caroserie!trebuie cumparat sistem de prindere pe barele tale!

5. lucian.1950

lucian.1950 Gold Member

Locație:
    Bucuresti
    Daca as fi rau ar trebui sa-ti urez sa nu le vinzi pina nu fac eu rost de bani... dar succes la vinzare !

6. reies Guest

daca vrei ti le pastrez,dar sa fiu sigur ca le vrei???si un timp sami spui???peste cat timp le vrei???

7. reies Guest

daca doresti ti le pot pastra tie ,dar sa fiu sigur ca le vrei!!!

Distribuie pagina asta