1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

cu o mica problema !!!

Discuție în 'Off-topic' creată de kalibra86, 22 Apr 2009.

1. kalibra86 Guest

salut. sunt nou pe aici si asa cum scrie mai sus as avea o mica problema. Am o skoda octavia 2 din 2008 , si am cumparat recent un vag com 704 pentru testare setare resetare service si erori , treaba e ca am testat si am gasit 2 erori si nu stiu cum sa le sterg :D , ma poate ajuta cineva sau stie cineva cum se sterg , ca am tot cautat si nu gasesc si nici un manualul prosului nu scrie . .. mersi bafta si numai bine

2. turbojack

turbojack Silver Member

Locație:
    Cluj
    vag com 704 este interfata.Ce soft ai instalat?
    Atentie ! Daca este o clona,poti distruge ECU iremediabil.
    Ce coduri de eroare sunt relevate?

3. owerlord70 1st Gear Member

Locație:
    udine
    salut,am si eu o intrebare,am schimbat un bec ars dar in bord tot imi pilpiie avertizarea de bec ars cum pot remedia avertizarea.? multe salutari

4. T. Carmen Skoda Expert

Contact imperfect. Verifica te rog, mufa de la far si soclul in care sta becul.
    Sau posteaza ce eroare este inregistrata pe centrala electrica.

5. al bundy

al bundy Platinum Member

Locație:
    Bucuresti
    la eroare de bec ars nu palpaie becul de avertizare, doar sta aprins. cand palpaie este o alta problema.

Distribuie pagina asta