1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Comenzi pe volan si Bluetooth dupa achizitie

Discuție în 'Interior' creată de alexxsz, 4 Feb 2014.

1. alexxsz 1st Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Salut,
    Sunt si eu posesorul une O3 Elegance 1.2tsi 105cp si sunt extrem de multumit de ea dupa 12400km pe care ii am insa din momentul de cand m-am urcat la volan am regretat 2 chestii pe care nu le-am luat ca si optiuni:
    1. comenzile pe volan deoarece mi-a placut foarte mult volanul sport l-am luat fara sa stiu ca comenzile de pe volanul cu 4 spite se vor scoate si asta nici agentul de vanzari cu care am facut configurarea masinii nu a stiut ca se scot si deci am dat 18500 E pe o masina fara comenzi pe volan ceea ce e de ras. :tuktuk: :tuktuk:

2. bluetooth-ul ala smecher prin care poti sa dai play la video sau melodii pe telefon si sa se vada pe bolero.

Intrebare: stie cineva daca aceste optionale se mai pot pune pe masina dupa achizitie si daca da cat costa.

Va multumesc anticipat!

Distribuie pagina asta