1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Buton pe bord

Discuție în 'Skoda Octavia' creată de iosifdoru, 15 Feb 2014.

1. iosifdoru 1st Gear Member

salut la toata lumea.
    sunt nou pe acest forum, de 2 zile am cumparat masina din semnatura.
    as avea o intrebare. am un buton pe bord care nu stiu ce functie are. apas pe el si nu am vazut sa se intample nimic. masina este adusa de 2 saptamani din Germania si nici cel care a adus-o nu stie ce face acel buon si binenteles ca nu l-a intrebat pe proprietar. poate mai are cineva acel buton pe bord in masina. am cautat informatii pe forum dar nu am gasit (poate nu am cautat suficient).
    am atasat o poza cu acel buton sau contact. este cel de langa zona de reglare a farului.

Fișiere atașate:

2. Limit

Limit 2nd Gear Member

Locație:
    Bucharest
    Este cel mai probabil de la alarma sau de la deschiderea garajului.

3. iosifdoru 1st Gear Member

Am mai intalnit o masina care avea un dispozitiv anti-soareci cu un buton aproximativ la fel. Era o masina adusa din nordul Germaniei. Dar la acea masina am vazut efectiv dispozitivul. La a mea n-am vazut absolut nimic.
    Masina nu are alarma.

4. ILINCA Cristinel-Madalin

ILINCA Cristinel-Madalin 1st Gear Member

Locație:
    Craiova
    Si eu am acelasi buton. Am auzit ca avea alarma.Insa nu e nici urma de modul goarna senzori etc.

Distribuie pagina asta