1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

body kit - RS - skoda octavia 3

Discuție în 'Exterior' creată de apuhc, 16 Oct 2019.

  1. apuhc 1st Gear Member

    Înscris:
    15 Oct 2019
    Mesaje:
    1
    Salut,

    Sunt pe cale sa achizitionez o skoda octavia 3, ma intereseaza daca stie cineva cat ar costa un body kit pentru RS (octavia 3) , am gasit si pe la noi ceva, dar nu complet

    sau daca a mai facut cineva, danke
     
  2. Little Big

    Little Big Esti prost? Citeaza ultimul mesaj postat!

    Înscris:
    10 Noi 2009
    Mesaje:
    2.310
    Locație:
    Bucharest
    Ai cautat pe superskoda.com sau ceva similar?
     
  3. Marin Penga

    Marin Penga 1st Gear Member

    Înscris:
    23 Oct 2019
    Mesaje:
    8
    Locație:
    Medgidia
    Salut. Dacă mai interesează pe cineva aceasta modificare, am făcut pe O3 2016 combi și costurile sunt +- 4000 lei pentru bări fata-spate depinde cât de complete sunt și dacă necesita vopsire. Pentru scaune fata încălzite,electrice,full piele eu am dat 600€ . Volanul nou a fost 220€. Ornamentele de praguri 140 € .Maneta noua 90€.Ceasurile bord 190€ sh.
     
  4. Dumitru Sabin

    Dumitru Sabin Silver Member

    Înscris:
    9 Oct 2019
    Mesaje:
    371
    Salut. Te rog cateva poze...daca ai timp
     
  5. Marin Penga

    Marin Penga 1st Gear Member

    Înscris:
    23 Oct 2019
    Mesaje:
    8
    Locație:
    Medgidia
  6. Dumitru Sabin

    Dumitru Sabin Silver Member

    Înscris:
    9 Oct 2019
    Mesaje:
    371
    Felicitari pt un retrofit reusit! Daca mai pui un Columbus mib 2,5 si AID esti deja RS 2019. Sa o stapanesti sanatos!
     
  7. Marin Penga

    Marin Penga 1st Gear Member

    Înscris:
    23 Oct 2019
    Mesaje:
    8
    Locație:
    Medgidia
    Mulțumesc, dar nu sunt singurele modificări . Mașina are soft motor+cutie făcut in Februarie la TCM ,are 183cp 430 Nm.. 250€ cutie,540€ motor.Arcuri Eibach 4,5 cm mai joasa 900 lei.pedalier sport 60€.Faruri aftermarket 2400 lei,jante barracuda tzunamee R19 jante+anvelope 3500 lei.Ce nu am apucat sa montez : ceasurile bord.evacuarea dubla luată sh de pe benzina 1000 lei. Etrieri fata/spate sh 300€ ,plafon negru complet 250€.
     
    Dumitru Sabin apreciază asta.
  8. Dumitru Sabin

    Dumitru Sabin Silver Member

    Înscris:
    9 Oct 2019
    Mesaje:
    371
    Wooow ai investit nu gluma. Bine ai venit in club! Ceasurile ce marca sunt? VDO?
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare