1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Skoda Fabia III

Discuție în 'Stiri auto' creată de vnmnbv, 22 Noi 2014.

  1. vnmnbv 1st Gear Member

    Înscris:
    22 Noi 2014
    Mesaje:
    1
  2. lucian.1950

    lucian.1950 Gold Member

    Înscris:
    18 Noi 2009
    Mesaje:
    740
    Locație:
    Bucuresti
    De fatoasa e fatoasa rau, daca ar fi si mecanica la fel ....
     
  3. unkknown

    unkknown 2nd Gear Member

    Înscris:
    12 Mar 2013
    Mesaje:
    47
    in general, imi pare ca arata ca fabia 1,mai finuta (fabia 2 arata cam "patratoasa/colturoasa" - parerea mea personala), ceea ce este super. La partea din spate totusi seamana cu fabia 2, dar per total este "fatoasa rau" ;)
     
  4. JurasikMan

    JurasikMan Skoda Expert

    Înscris:
    21 Sep 2009
    Mesaje:
    1.843
    Locație:
    Brasov
    Mie nu-mi place directia de design a skodei Fabia. FAbia 1 are niste proportii mai placute ochiului . Mai lataneaza , mai turtita . Directia asta spre Mini Cooper nu mi se pare potrivita. Fabia 1 parea o clasa mai mare . Fabia 2 , parca a regresat la alta clasa ( nu ca si calitate , ca si dimensiuni ) .
     
  5. MMM

    MMM Bronze Member

    Înscris:
    11 Aug 2010
    Mesaje:
    220
    Locație:
    Bot'şăni
    Ai dreptate! Dar sunt curios dacă la interior Fabia 2 e mai încăpătoare decât Fabia 1...
     
  6. Bogdancos 1st Gear Member

    Înscris:
    22 Oct 2013
    Mesaje:
    17
    Locație:
    Bucuresti si Campulung
    mie personal mi se pare mai incapatoare fabia 2 decat 1 mai ales pentru pasagerii din spate, 2 solizi sau 3 slabuti :))

    si parere despre fabia 3... foarte scumpa... deja daca ii pui un motor mai pamantesc si 2-3 dotari ai sarit lejer de 15000 de euro... deci prea scump pentru un cub pana la urma...
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare