1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Sertar sub scaun

Discuție în 'Interior' creată de mtz_ro_2003, 15 Noi 2011.

  1. mtz_ro_2003 1st Gear Member

    Înscris:
    15 Noi 2011
    Mesaje:
    2
    Locație:
    Bucuresti
    Salutare!

    Am incercat cu search, dar n-am gasit decat vreo 2 posturi mai vechi despre dezmembrari.
    Vin de pe un Renault Megane care avea ditamai torpedoul si ditamai cotiera - ma refer la volumul respectiv - si, incercand sa mut tot ce aveam pe-acolo in noua mea Octavia, m-am trezit ca imi raman multe lucruri pe afara.
    Nu-mi aduc aminte daca s-a pus problema de optiunea respectiva cand am configurat masina, dar cautand acum, vad ca sertarul la scaunul pasager venea cu scaunele cu reglare lombara.
    Deci, intrebarea mea este: se pot comanda si monta acele sertare? Daca da, are cinea idee de codul reperelor?

    Masina este: Skoda Octavia 2 FL Drive Plus 1.6 MPI - 102 CP - nov. 2011
     
    Ultima editare: 15 Noi 2011
  2. al bundy

    al bundy Skoda Expert

    Înscris:
    28 Aug 2010
    Mesaje:
    1.632
    Locație:
    Bucuresti
    Se comanda si monta doar ca ele costa aprox 100 lei bucata.
     
  3. mtz_ro_2003 1st Gear Member

    Înscris:
    15 Noi 2011
    Mesaje:
    2
    Locație:
    Bucuresti
    Cam scump... :)
    In fine, stii vreun cod de reper?
     
  4. dre

    dre 1st Gear Member

    Înscris:
    20 Feb 2009
    Mesaje:
    5
    1Z0 881 578 E 47H color onyx location right
    1Z0 881 577 E 47H color onyx on the left.
     
  5. scott

    scott 4th Gear Member

    Înscris:
    25 Noi 2011
    Mesaje:
    101
  6. ni311 1st Gear Member

    Înscris:
    13 Iun 2012
    Mesaje:
    10
    Locație:
    Iasi
    deci, ti-ai comandat, le-ai montat? Eu am intrebat la dealerul local si mi-au spus ca nu exista sertarele astea ca accesorii (e drept ca nu am avut si codurile la mine) si se poate comanda doar ca piese de schimb dar nu stiu sigur daca si cum se poate monta... Orice noutati sunt binevenite :)
     
    Ultima editare: 3 Aug 2012
  7. Cap0ne

    Cap0ne 1st Gear Member

    Înscris:
    2 Noi 2015
    Mesaje:
    18
    Locație:
    Bucuresti
    Revitalizez putin topicul asta vechi :)
    La a mea O2 FL nu am sertare sub scaune si sunt curios daca pot fi puse in conditiile in care sub scaunul pasagerului am modulul BT iar sub cel al soferului statia audio :D
    Multam
     
  8. al bundy

    al bundy Skoda Expert

    Înscris:
    28 Aug 2010
    Mesaje:
    1.632
    Locație:
    Bucuresti
    DA, se pot pune.
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare