1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Octavia 2 FL 2010 1.4TSI

Discuție în 'Skoda mea' creată de DanielStroe, 10 Ian 2017.

  1. DanielStroe 1st Gear Member

    Înscris:
    2 Ian 2017
    Mesaje:
    1
    Salut,

    Sunt proaspat posesor de O2 fl 1.4TSI. Sunt incantat de masinuta asta desi am luat-o cu probleme.

    1. Ii stersesem un martor galben(pe tester spunea P0016) si s-a reaprins acum.
    2. Nu citeste cd-ul de la mp3 dar planuiam oricum o navigatie cu BT.
    3. Am vazut ca in spate baga aer rece desi apa era la 90 grade si in fata baga caldura de ma sufocam.
    4. Butonul de la inchiderea centralizata nu functioneaza. Apas pe el dar nimic, in schimb se coloreaza cu galben sau verde.


    Ma puteti ajuta cu o solutie temporara la nr 2 pana inlocuiesc mp3-ul? De asemenea, o solutie la nr 3?

    Multumesc,
    Daniel S.

    [​IMG]
     
  2. CristiV

    CristiV Bronze Member

    Înscris:
    29 Noi 2011
    Mesaje:
    270
    Locație:
    Bucuresti
    Pentru 2 poti folosi intrarile AUX-IN (sub cotiera centrala fata) sau MDI (in torpedo, daca exista) pentru conectare mp-3 player, telefon, smartphone, etc.
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare