1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Led ars ceas bord Octavia 2 Facelift

Discuție în 'Skoda Octavia II' creată de webokeja, 4 Noi 2016.

  1. webokeja 1st Gear Member

    Înscris:
    16 Mar 2016
    Mesaje:
    2
    Locație:
    Brasov
    Salut,

    Sper ca am postat unde trebuie, dar pe Cautare nu am gasit niciun articol cu referire la problema mea.
    Detin o Skoda Octavia 2 Facelift din 2011. De ceva vreme led-ul indicatorului de viteza a inceput sa palpaie apoi sa se aprinda dupa ceva kilometrii mersi cu masina. De cateva zile nu se mai aprinde deloc, ma gandesc ca s-a ars. Se poate schimba led-ul ? sau trebuie schimbate ceasurile de bord (maxidot) ?

    Dragos
     
  2. adich 1st Gear Member

    Înscris:
    5 Oct 2016
    Mesaje:
    2
    Salut! Am patit si eu exact la fel, la aceeasi masina, dar din 2010.
    La mine nu a palpait deloc. Pur si simplu s-a stins dintr-o data in timpul mersului pe timp de noapte.
    Daca ai rezolvat intre timp te rog sa imi spui si mie cum.
    Merci.
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare