1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Citigo

Discuție în 'Skoda Citigo' creată de Senila MihAI, 1 Oct 2012.

  1. Senila MihAI 1st Gear Member

    Înscris:
    1 Oct 2012
    Mesaje:
    3
    Pret vanzare.....vedeti pe site la preturi....(la a mea 9000 si ceva euro)
    Pret revanzare... 5000euro!
    Dupa 40 km (1 zi de mers cu masina...la revizia care mi-au solicitat-o). Compexit Cluj.
    E mult.... e putin ...poate asta e valoarea? E suma care mi-a fost oferita de cei care au vandut-o dupa 40 km parcursi! No comment!
     
    Ultima editare: 1 Oct 2012
  2. iwolffy 2nd Gear Member

    Înscris:
    22 Ian 2012
    Mesaje:
    47
    Locație:
    Iasi
    Nu inteleg nimic.

    Ai luat masina si dupa 40km ai vrut sa o dai inapoi sa sa-ti iei banii inapoi ? Daca da, atunci de ce?
     
  3. rralex89 1st Gear Member

    Înscris:
    10 Noi 2012
    Mesaje:
    14
    Citigo chiar este o masina geniala din toate punctele de vedere. Ce nivel de echipare ai ales?
     
  4. Little Big

    Little Big Esti prost? Citeaza ultimul mesaj postat!

    Înscris:
    10 Noi 2009
    Mesaje:
    2.305
    Locație:
    Bucharest
    Ma batea un gand sa iau una dasta mica..ce am configurat iese la vreo 12000 :)
     
  5. Senila MihAI 1st Gear Member

    Înscris:
    1 Oct 2012
    Mesaje:
    3
    Am renuntat la ideea de a o vinde si am inceput sa ma plimb cu ea prin oras.
    Impresia e destul de buna.
    Plusuri: masina e mica, usor de parcat, consum relativ mic, vizibilitate buna.
    Minusuri: izolare fonica slaba, usa trebuie trantita mai tare sa se inchida cum trebuie.
    Cam atat deocamdata.
     
  6. Senila MihAI 1st Gear Member

    Înscris:
    1 Oct 2012
    Mesaje:
    3
    @iwolffy: Masina am primit-o nu am cumparat-o eu si am incercat sa o valorific tinand cont ca deja avem o masina de familie.
    @rralex89: Versiunea e ambition, motor 999cmc, 44kW, trei usi, are ca dotari suplimentare AC, CB si geamuri fumurii.
    @micutzu666: Da, pretul pentru una dotata pare destul de piperat.
     
  7. aussie06

    aussie06 2nd Gear Member

    Înscris:
    15 Apr 2010
    Mesaje:
    39
    Locație:
    Buc
    asa cadouri mi-as dori si eu hehe
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare