1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Skoda Octavia 1 din 2001 Combi 1.6i

Discuție în 'Skoda mea' creată de mbc, 6 Feb 2017.

  1. mbc 1st Gear Member

    Înscris:
    25 Apr 2013
    Mesaje:
    5
    Locație:
    Cluj-Napoca
    Din nevoia unei masini ieftine si cu spatiu mult pentru carat, hop si eu cu ultima achizitie. O Octavia 1 Combi cu motor de 1.6 benzina 102cp.

    Nivelul de echipare este Classic, cu dotari destul de putine, dar chestiile necesare sunt acoperite. Are AC manual, geamuri electrice fata, oglinzi electrice si incalzite si cam atat. Are si priza de 12v in portbagaj. Ca dotare aftermarket are un CD Player Sony.

    Ce-am facut pana acum la ea: schimbat cauciucuri (in poze sunt cauciucurile vechi), schimbat niste rulmenti de amortizoare, schimbat bucse brat pe fata si uleiul.


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. Little Big

    Little Big Esti prost? Citeaza ultimul mesaj postat!

    Înscris:
    10 Noi 2009
    Mesaje:
    2.305
    Locație:
    Bucharest
    Regret si acum ca nu am ales varianta break la a mea.1 mil de km fara probleme iti doresc.
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare