1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Computer de bord

Discuție în 'Skoda Fabia II' creată de Dima, 21 Apr 2009.

  1. mery77 1st Gear Member

    Înscris:
    25 Feb 2017
    Mesaje:
    2
    salutare .skoda fabia greenline 1.2 tdi 2013 .am incercat sa schimb ceasurile de bord sa pun cu maxidot .am demontat ceasurile vechi am pus pe cel cu maxidot si cand am revenit la ceasurile vechi au ramas martori de abs si asr aprinsi .
     
  2. al bundy

    al bundy Skoda Expert

    Înscris:
    28 Aug 2010
    Mesaje:
    1.630
    Locație:
    Bucuresti
    FA o diagnoza, ce erori apar ?
     
  3. mery77 1st Gear Member

    Înscris:
    25 Feb 2017
    Mesaje:
    2
    pompa abs nu mai este codata ..am intrat sa vad la adaptare si imi apare 0000000000000000000000000000
     
  4. Mako 1st Gear Member

    Înscris:
    4 Iul 2017
    Mesaje:
    3
    Salut , am și eu o întrebare , cum fac să schimb , să nu îmi mai afișeze temperatura (gradele) in bord, și să îmi afișeze km combustibil. Am mașina de câteva zile , atunci când a fost adusă afișa km combustibil , după ce am dus-o la schimbat uleiul si câteva filtre , nu îmi mai arată decât temperatura (gradele).

    Skoda Fabia 2004
     
    Ultima editare de un moderator: 5 Iul 2017
  5. T. Carmen Skoda Expert

    Înscris:
    29 Apr 2012
    Mesaje:
    2.181
  6. Mako 1st Gear Member

    Înscris:
    4 Iul 2017
    Mesaje:
    3
    Mulțumesc , dar nu mă ajută , manualul e pentru modele de Fabia de la 2007 in sus.
     
  7. Mako 1st Gear Member

    Înscris:
    4 Iul 2017
    Mesaje:
    3
    Am rezolvat , m-am uitat mai bine si am reusit multumesc mult.
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare