1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Probleme faza lunga skoda

Discuție în 'Skoda Fabia II' creată de XzStefan, 16 Mai 2015.

  1. XzStefan 1st Gear Member

    Înscris:
    16 Mai 2015
    Mesaje:
    1
    Buna seara. Am si eu o problema cu Skoda measi as vrea sa stiu daca a mai avuto cineva si cum a rezolvato.
    Deci mergeam linistit pe drum liber si am dat faza lunga... totul bine si frumos dar cand am dat faza scurta a ramas martorul din bord de la faza luunga aprins si de asemenea si ea....si nu inteleg de ce. Am oprit masina am stins farurile le-am aprins iar si aceasi problema....si nu inteleg de ce.
     
    Ultima editare de un moderator: 16 Mai 2015
  2. JurasikMan

    JurasikMan Skoda Expert

    Înscris:
    21 Sep 2009
    Mesaje:
    1.843
    Locație:
    Brasov
    Probabil ca a ramas cuplata pe faza lunga si maneta nu mai decupleaza. Tu misti de ea , dar contactul nu se mai face. Este nevoie de una noua .
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare