1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Inmatriculare cu probleme / tampenia Porsche Romania

Discuție în 'Discutii generale Skoda' creată de mman, 3 Iul 2013.

  1. mman

    mman 4th Gear Member

    Înscris:
    30 Apr 2013
    Mesaje:
    117
    Locație:
    Bucuresti
    La mine o luna fara doua zile :D
    Nu-ti programa ceva la limita daca vrei un sfat. Nu inseamna ca o sa ai ghinionul meu sa-ti faci omologare dar actele se mai pierd, mai intarzie etc.
     
  2. Little Big

    Little Big Esti prost? Citeaza ultimul mesaj postat!

    Înscris:
    10 Noi 2009
    Mesaje:
    2.305
    Locație:
    Bucharest
    Pe vremea mea adica in 2008 a 2a zi de la primirea masinii a venit cartea iar in 3 zile masina era inmatriculata!!;);)
     
  3. ionut 2.0 tdi

    ionut 2.0 tdi 1st Gear Member

    Înscris:
    15 Aug 2011
    Mesaje:
    6
    Locație:
    romania
    pe 12 august m au programat la RAR GRIVITA cu masina !!!
    asa ca nu esti primul... ultimul fraier pe lista sunt eu !!!!
     
  4. mariusrogo 1st Gear Member

    Înscris:
    19 Iun 2015
    Mesaje:
    1
    Salutare, am achizitionat o skoda Octavia 3 11/2013 ,1.6TDI 105cp ,50.000 km de la un dealer weltauto, masina este radiata o sa-mi puna numere rosii probabil luni o sa o ridic,intreabrea mea este pot vorbi cu cei de la porsche sa ma reprogrameze la rar, pentru ca sunt programat joi dimineata si vreau sa plec cu ea din buc miercuri? sunt intelegatori in privinta asta? si daca nu m-as prezenta la programarea rar ce-ar putea sa se intample?Multumesc.
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare