1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Chip tuning pentru un 1.4 TDI 70 CP

Discuție în 'Motor' creată de nebunu', 10 Noi 2011.

  1. nebunu'

    nebunu' 1st Gear Member

    Înscris:
    10 Noi 2011
    Mesaje:
    7
    Locație:
    GALATI
    Eu unu sunt invatat inca de la fostele masini cu foarte multi cai, asa ca doresc pareri, pro si contra, indicatii sfaturi despre Chip-uirea acestei motorizari de la skoda 1.4 TDI 70 CP....cu preturi daca se poate...multumesc anticipat
     
  2. nebunu'

    nebunu' 1st Gear Member

    Înscris:
    10 Noi 2011
    Mesaje:
    7
    Locație:
    GALATI
    m-am hotarat si urmeaza sa ii cumpar un powerbox special, adaptat pentru 1.4 TDi, acum sa vedem ce si cum va fi!?

    P.S.: a inceput modificarea exteriorului......de interior nu ma ating, pana nu imi iau o navigatie mai mare
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare