1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Piese SKODA

Discuție în 'Intretinere' creată de tavi83, 25 Feb 2010.

  1. tavi83

    tavi83 3rd Gear Member

    Înscris:
    26 Ian 2010
    Mesaje:
    74
  2. cbucura 1st Gear Member

    Înscris:
    2 Dec 2015
    Mesaje:
    7
    Locație:
    Praga
    Piese de origine SKODA /vag

    Salutare,

    cautand o maneta de tempomat am dat peste baietii astia, care au piese de origine.
    Eu stau in Praga, asa ca la nevoie pot sa comand/trimit in tara piesele de aici.

    http://www.obautodily.cz

    catalin
     
  3. Cap0ne

    Cap0ne 1st Gear Member

    Înscris:
    2 Noi 2015
    Mesaje:
    18
    Locație:
    Bucuresti
    E fain, dar nu merge chiar pt orice tip. Nu au pt O2 peste 2009 de ex :)
    Ar fi interesant un astfel de configurator care sa contina codurile pt toate componentele/piese;e, daca stie cineva.
    De ex cautam codul pt scuturile de sub masina (nu motor) si nu am gasit nicaieri momentan.
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare