1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Radio symphony are adaptor aux?

Discuție în 'Skoda Fabia' creată de executiv, 11 Feb 2017.

  1. executiv 1st Gear Member

    Înscris:
    5 Feb 2017
    Mesaje:
    5
    Buna! Sunt nou posesor de Fabia, primul model, fabricat in 2004. As vrea sa stiu daca pot adapta un cablu pentru a asculta muzica de pe telefon(zonga, poweramp, etc...) Multumesc si o seara buna.
     
  2. T. Carmen Skoda Expert

    Înscris:
    29 Apr 2012
    Mesaje:
    2.181
  3. executiv 1st Gear Member

    Înscris:
    5 Feb 2017
    Mesaje:
    5
    Multumesc frumos pentru intentie, Carmen. Am vazut filmuletul asta dar nu sunt lamurit. :)
     
  4. T. Carmen Skoda Expert

    Înscris:
    29 Apr 2012
    Mesaje:
    2.181
  5. executiv 1st Gear Member

    Înscris:
    5 Feb 2017
    Mesaje:
    5
    Wow!!! Multumesc frumos pentru tot! Masina mea iti multumeste. :)
     
  6. iulianp

    iulianp Bronze Member

    Înscris:
    14 Oct 2014
    Mesaje:
    219
    Locație:
    Bucuresti
  7. executiv 1st Gear Member

    Înscris:
    5 Feb 2017
    Mesaje:
    5
    Mulțumesc frumos Iulian. Voiam să te întreb dacă modulatoare le sunt testate de tine. Am citit multe rewievuri și lumea e sceptică în privința lor. O să citesc și despre sugestiile tale.
     
  8. iulianp

    iulianp Bronze Member

    Înscris:
    14 Oct 2014
    Mesaje:
    219
    Locație:
    Bucuresti
    Eu nu am probat aceste modele. Insa eu am un modulator marca WELL doar cu USB cumparat acum vreo 4 ani de la vitacom si care se aude foarte bine insa eu il folosesc mai rar fiindca prefer radioul. Cred ca acesta http://www.well.ro/audio/accesorii-...948636020656-fmtrans-16bk-wl.html#prettyPhoto este modelul meu.

    ---------- Post added at 07:28 PM ---------- Previous post was at 07:09 PM ----------

    Si eu am probat vreo 3-4 modele inainte sa-l cumpar pe asta. Intr-adevar celelalte se auzeau oribil, insa costau si mai putin. Lumea este sceptica despre cele la 25-30 lei dar unde ti-am aratat eu prima data nu cred ca este acelasi lucru.
     
    Ultima editare: 14 Feb 2017
  9. executiv 1st Gear Member

    Înscris:
    5 Feb 2017
    Mesaje:
    5
    Multumesc frumos pentru sfaturi si timpul acordat! :)
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare