1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Manuale Skoda Octavia I II III IV Superb Fabia etc...

Discuție în 'Manuale' creată de k_cristi87, 2 Apr 2008.

  1. bogdannikbo 1st Gear Member

    Înscris:
    22 Aug 2014
    Mesaje:
    1
    Salut ph09rle,

    Imi trebuie te rog manualul de la Skoda Octavia Tour 1.6, BFQ din 2005.
    Daca poti sa imi trimiti te rog prin wetransfer la adresa nikbo3@hotmail.com.

    As vrea toate manualele :).

    Multam frumos.
     
  2. kos72 1st Gear Member

    Înscris:
    25 Oct 2014
    Mesaje:
    1
    Salut ph09rle,
    te rog sa imi trimiti si mie manualele de la Skoda Octavia 1.6 2001
    Adresa mea de mail este ghe_ctin_72@yahoo.com
    Multumesc anticipat.
     
  3. crystygye 1st Gear Member

    Înscris:
    10 Noi 2014
    Mesaje:
    15
    Locație:
    Bucuresti
    Salut,
    Rog frumos sa imi trimiti si mie toate manualele care le ai disponibile pentru skoda octavia 2.0i 2001 te rog pe crystygye@yahoo.com
    Multumesc frumos!
     
  4. povidiu

    povidiu 2nd Gear Member

    Înscris:
    24 Mai 2012
    Mesaje:
    49
    Locație:
    Oradea
    As avea si eu nevoie de manualul pentru Octavia 1 (benzina, 1.6) la adresa

    Ovi

    L.E. L-am gasit!
     
    Ultima editare: 12 Noi 2014
  5. Little Big

    Little Big Esti prost? Citeaza ultimul mesaj postat!

    Înscris:
    10 Noi 2009
    Mesaje:
    2.305
    Locație:
    Bucharest
    De ce nu incercati,poate asa va raspunde cineva,sa-i scrieti direct pe adresa de mail celui ce are asemenea manuale.Multi nu mai frecventeaza forumul,in consecinta nu o sa va raspunda nimeni!
     
  6. Vlad Dadu

    Vlad Dadu 1st Gear Member

    Înscris:
    1 Dec 2014
    Mesaje:
    9
    Salut, sunt nou pe aici, am tot cautat pe internetul asta mare si nu am gasit, poate cineva poate sa ma ajute cu un plan de service la Skoda Octavia1 Tour din 2008 motor 1,6 benzina cod BFQ?
    Multumesc!
     
  7. ovidiu2014 1st Gear Member

    Înscris:
    21 Oct 2014
    Mesaje:
    4
    Locație:
    alba iulia
    salut trimite te rog manualul de la fabia combi Elegance 2001 AQW.1.4 MPI 50kw . ms . danovidiu2014@yahoo.ro
     
  8. groza.mihai47 1st Gear Member

    Înscris:
    30 Sep 2014
    Mesaje:
    5
    Locație:
    Romania
    Buna imi poti trimite si mie manual de utilizare la fabia motor ATD 1.9 tdi 74 kw 101 cp , daca ai bineinteles mersi mult groza.mihai115@gmail.com
     
  9. valy_alesu 1st Gear Member

    Înscris:
    6 Ian 2015
    Mesaje:
    2
    Salutare tuturor. Detin o skoda skoda octavia 1 1.6 101 cp fab 2003 break si as dori daca se poate sa ma ajute cineva cu un manual de reparatii pentru acest model.
     
    Ultima editare de un moderator: 6 Ian 2015
  10. valy_alesu 1st Gear Member

    Înscris:
    6 Ian 2015
    Mesaje:
    2
    Salutare tuturor. Fac apel la toti cei care vad mesajul meu si detin manuale skoda sa imi trimita si mie manualul service pentru octavia 1 motor 1.6 benzina 101 cp break, pe adresa valy_alesu@yahoo.com. as vrea sa fac schimburile la consumabile, bucsaraie si alte reparatii. Va multumesc si astept cu nerabdare raspunsurile voastre!
     
  11. CiprianH35

    CiprianH35 1st Gear Member

    Înscris:
    8 Ian 2015
    Mesaje:
    24
    Locație:
    IASI
    Salut...am si eu rugamintea in legatura cu manualul fabia 1(a mea e din 2002) daca poti sa mi-l trimiti la romaryo.ch@gmail.com....
    iti multumesc anticipat..
     
  12. Vlad Dadu

    Vlad Dadu 1st Gear Member

    Înscris:
    1 Dec 2014
    Mesaje:
    9
    Salutare, eu sunt nou pe aici...de cand mi-am luat Octavia tot caut si nu gasesc acel manula cu plan de service, ce se foloseste si la cat se schimba.
    Eu am o Skoda Octavia Tour de 1,6 benzina cod BFQ 75kw, PH09RLE ai cumva acel manual sau ceva care ar putea sa ma ajute? Adresa mea de e-mail este vlad_amd@yahoo.com.
    Multumesc
     
  13. dumitrunic 1st Gear Member

    Înscris:
    19 Ian 2015
    Mesaje:
    1
    te rog si eu manualul pt skoda octavia 1 benzina 1,6
     
  14. danielciobanu 1st Gear Member

    Înscris:
    22 Feb 2015
    Mesaje:
    1
    Salut! As vrea si eu manualele de utilizare si de reparatii. Am o skoda octavia 1 combi 1.9 TDI ALH 2001.Adresa mea de email este danielciobanu68@gmail.com . Multumesc mult anticipat!
     
  15. Tiagoss 3rd Gear Member

    Înscris:
    14 Noi 2014
    Mesaje:
    89
  16. geocbr 1st Gear Member

    Înscris:
    22 Mar 2015
    Mesaje:
    1
    salut initiatorul acestui topic, foarte frumos din partea d-lui sa ajute membrii acestui forum cu manuale de reparatie. il rog frumos sa trimita la adresa de e-mail awaz123@gmail.com un link de download pentru un manual de reparatie sistem rulare fata (tren fata, suspensie fata, mecanica roti fata) pentru Skoda Octavia 1.
    multumesc anticipat.
     
  17. mimicanu 1st Gear Member

    Înscris:
    31 Mar 2015
    Mesaje:
    1
    Salut,

    doresc si eu un manual de utilizare Skoda Octavia 1U 08.2004 1595 cmc 75kw 102 cp pe adresa de e-mail mimicanu@yahoo.com

    Multumesc
     
  18. danchelu 1st Gear Member

    Înscris:
    14 Mai 2015
    Mesaje:
    1
    Salut,

    Sunt curios daca a primit cineva manualul pe care l-a cerut ! :nyah:
     
  19. Tiagoss 3rd Gear Member

    Înscris:
    14 Noi 2014
    Mesaje:
    89
    Eu unu nu l*am primit:) poate si-a luat vacanta colegul:yahoo:
     
    Ultima editare de un moderator: 14 Mai 2015
  20. Alexyk112 1st Gear Member

    Înscris:
    11 Iul 2015
    Mesaje:
    1
    salut!
    trimite un manual pentru Skoda Octavia 1.9 sdi din 2001 la adresa: malexsb@yahoo.com
    Multumesc
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare