1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Skoda Octavia 2 FL, 1.4 TSI, 122cp, 2010

Discuție în 'Jurnal de bord Skoda' creată de twizar, 18 Sep 2014.

  1. twizar

    twizar 1st Gear Member

    Înscris:
    18 Sep 2014
    Mesaje:
    27
    Locație:
    Timisoara
    Bine ca ai zis de matuit ca asa mi-am amintit si eu o chestie. Trebuie avuta grija la Philips Blue Vision W5W pe pozitii, pentru ca emana mai multa caldura decat un bec obisnuit si se formeaza micro fisuri in timp pe far.
     
  2. Little Big

    Little Big Esti prost? Citeaza ultimul mesaj postat!

    Înscris:
    10 Noi 2009
    Mesaje:
    2.310
    Locație:
    Bucharest
    Asta e,pe proiectoare am Blue vision.Din pacate in unele zone farul parca s-a fisurat,.practic unde bate lumina proiectorului.E lasa,e doar 450 ron cel Hella. :D
     
  3. twizar

    twizar 1st Gear Member

    Înscris:
    18 Sep 2014
    Mesaje:
    27
    Locație:
    Timisoara

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare