1. Inainte de a deschide un subiect nou va rugam sa folositi functia de cautare. Exista probabilitatea foarte mare ca intrebarea dumneavoastra sa fi fost publicata deja de catre alti membri si este la fel de probabil ca raspunsul la respectiva intrebare sa fie deja pe forum.
    Introduceti intrebarea dumneavoastra doar in sectiunea corespunzatoare. In caz contrar, mesajele vor fi mutate sau sterse.
    De asemenea, va rugam sa consultati regulamentul ori de cate ori considerati ca este necesar.
    Va multumim!

Lipsa afisaj "Radio"

Discuție în 'Skoda Roomster' creată de yosefini, 5 Mai 2016.

  1. yosefini 1st Gear Member

    Înscris:
    4 Mai 2016
    Mesaje:
    1
    Buna seara, sunt detinator Skoda roomster 1.4 tdi si de două săptămâni mi-a dispărut din bord de pe calculator radio, unde este spatiul destinat pentru radio este gol si nu stiu despre ce este vorba. Trebuie să menționez ca mai înainte sa dispară de tot mai făcea asa dar dacă scoteam cheia din contact si puneam din nou contactul apărea din nou . Rog celor care stiu despre ce este vorba să mă lămurească si pe mine. Mulțumesc.
     
  2. al bundy

    al bundy Skoda Expert

    Înscris:
    28 Aug 2010
    Mesaje:
    1.630
    Locație:
    Bucuresti
    Fa o diagnoza si vezi ce apare.
     

Distribuie pagina asta

  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.
    Înlătură notificare